reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

pieknaszyszunia gratuluje synka wszystkim wam życzę takich usg żebyście były pewne płci u mnie do 18tyg dziewczynka a w 20tyg chłopak zresztą oglądając tą fotkę nie ma wątpliwości :-) Ja od początku 4kg na plusie ;-)
 
reklama
ja Dziewczyny 6kg na plusie... Oregano - mam tak samo, za chwilę dobiję do 60... A zaczynałam z wagą 53, więc niewiele mi już pozostało... Ogólnie nie czuję się jak słoń, dopiero jak wchodzę na wagę to mnie takie refleksje łapią hehe ale ostatnio gdzieś wyczytałam, ze do 20 tyg 5-6 kg należy przytyć ;) i na kalkulatorze też wychodzi ok, więc wierzę, że pozbędę się tego szybko po ciaży :) Syn ze mnie "wyciągnie" :)
 
Paulettta trzymam kciukaski &&& i czekamy na wieści jak dzieciaczek leniuszek to dobrze coś słodkiego przekąsić lub kaweczkę wypić mi za pierwszym razem pomogło zeby Max przekoziolkował się z pozycji mało czytelnej :):-)
 
Towicz po tej fotce i ja bym nie miala watpliwosci :-D no i gratki ogromne.
Wszystkim zycze aby potwierdzenie plci sie sprawdzilo i aby nic nie dorastalo czy odpadalo :tak:

Ja jutro mam wizyte u internisty zobaczymy czy odrazu cukier machna...a jak nie to na kiedy mnie umowi a do gina dopiero 11 wrzesnia bo mamy urlop i wtedy kiedy chcieli wizyte to ja ja przesunelam...No ale zastanawiam sie czy nie isc w pl prywatnie na 3d.Tak sobie poogladac z synem i mezem wiem,ze duzo lepiej widac choc na tym normalnym i tak widze wszystko :-D
 
Ja po wizycie. Ciśnienie ok , waga ok , serologia ok ! mocz ok , tylko hemoglobina ciut spadła , ale powyżej 12 wiec ok , ginek powiedział , że to normalne zjawisko że spada , bo krew jest bardziej rozcieńczona. Przepisał mi gynazol bo mnie tam kuło i czułam dyskomfort , taki malutki aplikatorek 33 zł :szok: ale podobno jest dobry . Pozatym szyjka bez zmian , długa i zamknięta.

A i nie obyło się bez poważnej rozmowy (odnośnie mojego łożysko które niby przodowało ) przyznał że jest nisko , ale nie przoduje , krył własną dupę tylko ...
powiedział że na bank się uniesie tak ok 30 tc . Zupełnie się mam nie przejmować . Rozmowa miła nie była , ale skuteczna , w stresie zaproponował bezpłatne usg w przychodni o dziwo a nie u niego prywatnie. Więc za 4 tyg darmowe usg !

A jutro prenatalne 3d 4d już nie mogę się doczekać !!!!
 
mamaktosia cieszę się, że to wszystko się tak skończyło, chociaż szkoda, że musiałaś się tak stresować przez niego...dobrze, ze reszta ok :tak: no i usg dodatkowe będziesz mieć;-) Trzymam kciuki za jutrzejsze usg i obyś nie musiała się więcej stresować! :tak:
 
reklama
Do góry