reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Szyszunia - pięknie! bardzo sie cieszę że masz dobre wieści i że synek będzie i że wszystko dobrze :) też chcemy z mężem zobaczyc ten widok. Może za tydzień sie uda :) Gratulacje!
 
Szyszunia jeszcze raz gratuluję synka :) A minę ma coś niezadowoloną :)
Jeśli chodzi o NFZ to ja całe życie chodziłam do ginekologa prywatnie, zanim zaszłam w ciążę też, a miałam stymullowaną owulację, bo mam zespół policystycznych jajników itp itd. Jak zaszłam w ciążę to okazało się, że "mój" ginek nie prowadzi w tym roku ciąż. Przepisałam się na inflancką do przychodni i odpukać jestem zadowolona. Mimo wizyt na nfz lekarz zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu, odpowiada na wszystkie pytania i widać, że jest dla pacjentki. Byłam w między czasie też prywatnie na usg i niczym nie różniło się od tego na fundusz. Może po tym prowadzeniu ciąży uwierzę w NFZ ;D
 
Chłopców zatrzesienie ;) gratulacje !! My tez bylismy wczoraj i mamy Córeczkę, lekarz pewny, my nic tam nie widzieliśmy:) Mąż sie baaaaardzo cieszy, bo marzyla Mu sie coreczka tatusia, a ja sie ciesze bo wszystkooooo ok :)
 
reklama
Do góry