reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Dziewczyny, ja się dowiem w sobotę co tam noszę w brzuchu...stres na maksa...nawet nie próbuję sobie z nim radzić, bo wiem, że i tak nic z tego. Przed każdą wizytą stresik musi być. Ja cały czas mam nadzieję na dziewczynkę:tak: I na pewno będę zawiedziona jeżeli okaże się, że mam 2 chłopaka:/ Zawsze marzyłam o parce:tak:
 
reklama
malutka gratki synusia :) Dasz radę na pewno :)
Trzymam kciuki za te z Was, które jeszcze nie wiedzą co mają w brzuszku, żeby płeć Wam odpowiadała :)

Ja zawsze chciałam mieć synusia pierwszego, a potem dziewczynkę i na razie synuś ma być pierwszy, więc to pierwszy krok do spełnienia marzeń :) A co będzie dalej to zobaczymy :)
 
ja z kolei zawsze chciałam pierwszą córę, drugiego chłopca i będzie odwrotnie :p heh tj. pierwszy będzie chłopiec i też się cieszę :) Oby było zdrowe :)
 
Ja tam będę miała trzecie jeszcze. Jak się trzeci facecioch trafi,to już 4 raz próbować nie będę :pPP
 
koriander, to chyba typowe dla ciąży, że akurat żelazo mocno spada.. Dlatego chyba tak tłuką że kobiety w ciąży muszą sie dobrze odżywiać :) Napewno lekarz da Ci jakis suplement. Powodzenia!
 
reklama
Do góry