reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
zajrzałam do swoich wyników moczu sprzed tygodnia i w miejscu bakterie mam: dość liczne. A do tej pory zawsze miałam nieobecne. Jak jest u Was? i czy powinnam się niepokoić? Mój gin na urlopie... :-(
 
U mnie robia badanie moczu jakims paskiem z kolorowymi kwadratami...moze jak by byly nie te kolory to bym dostala skierowanie na konkretniejsze ale narazie nic nie mowia,tylko ze jest ok.Wiec nie pomoge chyba za bardzo
 
zajrzałam do swoich wyników moczu sprzed tygodnia i w miejscu bakterie mam: dość liczne. A do tej pory zawsze miałam nieobecne. Jak jest u Was? i czy powinnam się niepokoić? Mój gin na urlopie... :-(
miałam bakterie, zjadłam opakowanie przepisane przez gina UROSEPT i teraz jest ok

aaaa ważne tez jet pobieranie moczu, trzeba najpierw się umyć, później ze środkowego pobrać, tak robicie?
 
reklama
Mi w szpitalu po porodzie wyszły bakterie w moczu i się okazało, że to był błąd. Mój błąd, bo podmyłam się płynem do higieny intymnej i chyba niezbyt dobrze go spłukałam. Tak więc najlepiej podmyć się jedynie wodą.
 
Do góry