reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

hmm no ja w mieście pokrzywy (osikanej) przez psy to lepiej zbierać nie będę:-D, jak gdzieś spotkam mimochodem w butelce ten sok, to kupie, na razie czekam do wyników badan:tak:
Babeczki a jakiś magnez łykacie dla ciężarówek??
Dziś z samego rana mnie taki ból dwóch łydek dopadł ze nie wiedziałam co mam z nogami zrobić :szok: eM szybko mi pomógł, ale do tej pory odczuwam je:no:
 
reklama
Ja na własną rękę kupiłam magnez z potasem i brałam , ginek powiedział że bardzo dobrze i dał mi jeszcze jedną paczkę w gratisie :-D Z młodym będąc w ciąży też brałam , ale przez twardnienie brzucha.
 
mnie już drugi dzien nad ranem mega skurcz łydki złapł myslałam ze sie normalnie ze***am z bólu...trzeba magnez znowu zacząć łykac...

jak znosicie upały...ja kocham słońce ale teraz to się męczę i szukam cienia jak te babulenki :-)
 
Te skorcze to makabra tez mam :zawstydzona/y: pochlaniam tony pomidorow i jest ciut lepiej zapomnialam o tabsach heheh ach ta skleroza chyba do apteki trzeba sie wybrac.Ostatnio jak bylam w Pl na chwile to w dzien wyjazdu mialam skurcze w obu na raz myslalam ,ze wezme i lydki wyrzuce a jedna zostala napieta tak przez pare dni :no:
6 ide do internisty mam nadzieje,ze jak bede glukoze pila to nie bedzie takich upalow bo chyba nie przezyje :szok: teraz sama woda mi tylko wchodzi nic slodzonego bo ie odrazu zaklejam
Co do upalow to ja tez teraz cieniowa no chyba,ze w wodzie siedze :tak: ale ogolnie jest ok
 
Kurcze, mi na razie te dolegliwości są obce, chociaż czasem jakiś skurcz drobny złapie....o upałach nawet nie mówcie, ja teraz się topię jak masło, dobrze, że u nas wiatr wieje, to jakoś lżej :) Ale ta, to od razu mi duszno i jestem cała mokra :(
 
Właśnie wróciłam z usg. Dzidzia ładnie rośnie, wszystko w normie, tak jak powinno być :-) Niestety zdjęcia nie dostałam, ale dowiedziałam się, że to jest dziewczynka!! :-):-):-) Czyli będzie Natalia :tak: A wszyscy dookoła twierdzili, że będzie chłopczyk :-p
 
reklama
Ja dziś zaczynam tydzień od wizyt u lekarza...dziś lecę do internisty, jutro oddać krew i mocz,w sr odebra wyniki, w czw proktolog, w pt ginekolog
eek.gif
maraton jak tralala...
 
Do góry