reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Aniaa_87 gratuluje dziewczynki :)

Nie wiem czy wiecie, ale na skurcze łydek jest jeden sposób. Sposób by mniej bolało i skurcz odpuścił. Trzeba podczas skurczu pociągnąć największy palec (paluch) do góry. Automatycznie mięsień łydki się rozluźnia.
 
reklama
Aniaa_87 gratuluję! :) No mam nadzieję, że dziewczynki dogonią chłopców :)

Pieknaszyszunia o jej, to życzę wielu sił, by ten maraton pokonać :)

Ja robię tak, że zazwyczaj wizyty u gina mam z rana, to idę na nie na czczo i jak dostanę skierowanie na krew i mocz, to robię w ten sam dzień badania, bo mam laboratorium i ginka w jednej przychodni i na jednym piętrze :) A na usg na NFZ czeka się ok 2 tyg. to przed olejną wizytą udaje mi się wyrobić :) Ale teraz jak dostanę na cukier skierowanie, to będę musiała jechać w inny dzień z rana, bo nie wytrzymam dwóch godzin u gina, na badaniach i następnych dwóch czekając, żeby tą glukozę zaliczyć ;)
 
Ania gratuluje coreczki,moze coreczki doruwnaja chlopcom,hee

KMB no dzieki,obadam ten sposob,a magnze tez pije,taki rozpuszczalny..
 
Ania gratuluję córci :-D
Ja w piątek dowiedziałam się, że będę miała drugiego synka. Myślałam że jest mi wszystko jedno i że nawet wolałabym chłopca a teraz jestem trochę zawiedziona. No trudno, najważniejsze żeby zdrowe było. Ale jak ja sobie dam radę z dwoma urwisami??
 
a ja się właśnie nastawiam na drugiego synka :-)ale jak się okaże że bedzie córcia to równie tak samo się ucieszę .poprostu z wygody bym wolała drugiego synka;-)ale miło będzie robić kucyczki i sukieneczki kupować:-D

malutka dasz radę dasz...ja jak chodzę na plac zabaw to właśnie dziewczynki się mi wydają niegrzeczne i cięższe do wychowania...
 
malutka- dwóch urwisów - bardzo fajnie :)
właśnie wszyscy mówią, że chłopcy niegrzeczni itp. ale patrząc w koło na dorastające dziewczynki to dopiero można się przerazić... Więc chyba nie ma reguły, chłopczyk, czy dziewczynka...
 
reklama
malutka gratki 2 chlopaka a rade dasz na bank :tak: Mnie pociesza fakt ,ze przy siusianiu nie trzeba wysadzac tylko spodnie obsunac :-D no i te krzyki przy rozczesywaniu nas omina :cool:
 
Do góry