reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
zawsze pobieram tak jak piszecie. Dlatego też do teraz zawsze było ok, tym razem coś wyszło.
Umawiam się właśnie do internisty, niech da mi skierowanie na powtórzenie badania i będę spokojniejsza :-)
 
Kurczę, ja do tej pory miałam wszystko w porządku, ale zobaczymy, co tym razem wyjdzie :) Ja łapię tak jak piszecie: podmywam się wodą i środkowy strumień :) Bo z tym płynem to prawda, ja też raz się tak podmyłam i musiałam powtarzać badanie, bo źle powychodziło, z tym, że lekarz mi powiedział, żeby tylko wodą się podmyć, niczym innym :)

oregano, pewnie że idź, nie ma co czekać, po co się masz denerwować :)
 
reklama
widzisz Koriander, lekarz potrafi uspokoić!
Ja myślę ze od pon zacznę łykać BIOFER co drugi dzień, tak żeby poniżej 11,0 nie zejść, ale i tak to skonsultuje z ginem;-)
Tylko znowu żelazo powoduje zaparcia:eek:, trza pomyśleć jak to zrobić żeby było dobrze.
Wielkie gratulacje córeczki:-)
 
Do góry