reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

dziewuszki - gratuluje wizyt, i poznania płci dzidziusiów!!

ja też nie znam płci .. bu.. wizyta 23 września, jestem na etapie ciazy jak Beti, a nawet maluszka nie poczułam! alez mi Mój Ancymonek każe czekac i czekać!!
 
reklama
-kasiaczek- nie martw się , moje baby tez się nie pokazalo, i nie znam płci, uczy ta ciąza cierpliwości :) w piątek ide na usg państwowo wiec nie licze, a kolejne to dopiero połówkowe w pażdzierniku ok 10, wiec może i dłużej będę musiała czekać :)
ruchów jako takich tez nie czuje, czasem jeakies wypychanie i tak sobie tłumacze że to dzidzia, ale nie jestem pewna jeszcze
happymama i beti i ja - więc jest nas więcej co nie znamy płci, najważniejsze żeby zdrowo!
wiec pozostaje nam cierpliwie czekac, pozdr :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też nie znam płci, wizytę mam w piątek ale nie nastawiam się, że się dowiem. Gratuluję udanych wizyt i partyzantów, którzy się ujawnili rodzicom :-) Sylwia9, a może ginka chciała Cię trochę nastraszyć żebyś zwolniła tempo?
 
Dziewczyny ja też jestem w gronie tych niewiedzących co siedzi w brzuszku :-D.
Wizytę mam w piątek - może się dowiem ...
 
Nieeewiem czy Ona faktycznie już mnie straszyla czy co bo zawsze mi powtarzała że teraz mam zwolnić tempo bo nie jestem sama, ale w sumie po co by mi dawała tą luteine? ze względu na bóle podbrzusza?? Bo powiem szczerze że już mnie brzucho nie boli... czasami coś tam zakuje albo pociągnie ale jest duża poprawa jeśli chodzi o podbrzusze...

Kerna no to musiała się pomylić mam tylko nadzieję że pomyłką były te 2 cm, wolę rozwiać swoje wątpliwości i pójdę do innego lekarza.
Jest jeszcze szansa że będzie przewaga dziewczynek bo jeszcze sporo z nas nie zna płci :))

Daria jaki śliczny maluszek !:)
 
Paola super że to znalazłaś , ja do Bielska mam niedaleko więc może się skusze.
Któraś dziewczyna była na bezpłatnych badaniach 3 albo 4D na targach w Wawie.
 
reklama
Do góry