reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Patusia sliczny maluszek
a mi sie wysnilo dzis ze w brzusiu mam dziewczynke:) ciekawe czy sie sprawdzi, poprzednio wysnil mi sie chlopczyk i sie sprawdzilo, za tydz kolejne usg wiec moze uda sie cos podejrzec
pozatym to spdlam dzis ze schodow:( potluklam sie okropnie, na szczescie w nieszczesciu updek zaliczylm na plecy i pupe, jak juz wyladowalam to balam sie podniesc, strasznie sie pobeczalam, bardziej ze strachu niz z bolu, narazie nic sie nie dzieje, czy ktoras z was zaliczyla kiedys upadek w ciazy?
 
reklama
kassia w pierwszej ciąży przewróciłam sie z takiej małej górki przy parkingu przed blokiem też na plecy i pupe i odrazu pojechałam na IP , jestem troche panikara ale zawsze wole dmuchac na zimne jesli chodzi co dzidzie. a pozatym gratuluje dziewczynki ;)
 
Kasssia uważaj na siebie, pomalutku chodz żeby nie zrobić sobie krzywdy i dziecku, Ty pierwszą ciąże poroniłaś?
 
Nastraszylyscie mnie dziewczyny, chyba zadzwonie zraz do poloznej powiedziec co sie stalo
Sylwia pierwsza ciaze stracilam, nie nazwalabym tego poronienem, synus urodzil sie w 22 tygodniu, zyl 2 godziny, od 16tego tygodnia krwawilam non stop, dokladnie nie potrafili mi powiedziec co sie stalo, jakas blizej nieokreslona infekcja;/
 
kassia nie denerwuj się ale ja zawsze wolałam sprawdzić czy wszystko ok. Ja upadłam pojechałam zrobili mi usg i było wszystko dobrze :) no i kazali mi liczyć ruchy bo to był 7 miesiąc.

Przykro mi że straciłaś synka :(
 
Kasssia wiem co czujesz, jakie masz obawy co do tej ciąży bo bylam w podobnej sytuacji tyle że ja urodziłam w 24-26 tygodniu ciąży, też urodziłam synka który żył 27dni.. Też nie znam przyczyny porodu prawdopodobnie moim urokiem jest słaba szyjka co teraz dało o sobie znać w 14 tygodniu... Mój synek miały teraz 3 lata i 7 miesiecy...
 
Patusia sliczny maluszek a mi sie wysnilo dzis ze w brzusiu mam dziewczynke:) ciekawe czy sie sprawdzi, poprzednio wysnil mi sie chlopczyk i sie sprawdzilo, za tydz kolejne usg wiec moze uda sie cos podejrzec pozatym to spdlam dzis ze schodow:( potluklam sie okropnie, na szczescie w nieszczesciu updek zaliczylm na plecy i pupe, jak juz wyladowalam to balam sie podniesc, strasznie sie pobeczalam, bardziej ze strachu niz z bolu, narazie nic sie nie dzieje, czy ktoras z was zaliczyla kiedys upadek w ciazy?
na poczatku ciaży spadłam na przód i złamałam przy okazji palca u nogi :/ Wiesz...ja bym pojechała na IP. To nic strasznego. Nie po to, żeby panikować ale dla włąsnej spokojności :) Mi ginek wtedy powiedział, że najlepiej zostać na obserwacji w szpitalu bo skutki upadków mogą być długofalowe. Sama oceń na ile mocno upadłaś jeśli masz mozliwość to nawet aby zostać dwa dni na obserwacji. Ja nie mogę sobie na taki 'luksus' pozwolić i po prostu pilnowałam i czujnie czekałam. Ale u mnei było ok, czego i Tobie życzę! Patusia jaki cudny, cudny maluch!!! A USG nie powinni w ogóle stosować niekompetentni lekarze!
 
reklama
Patusia piękny maluszek :D nawet mój M napatrzeć się nie mógł haha :-)
Kasia lepiej zadzwoń do położnej, nie ma co sobie nerwów dodawać, lepiej sprawdzić czy wszystko ok z dzidzią.
 
Do góry