reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Monila Gratuluję Ci ogromnie.Bardzo się cieszę.Takie wiadomości to ja lubię.:-D Wiesz tak sobie myślę że mój bliźniak to też ciałko żółte, bo w jednej kuleczce było wyraźnie widoczne migotanie serduszka a w tej drugiej mimo że takich samych rozmiarów, nie szło dobrze dojrzeć, niby wydawalo się że coś tam się dzieje ale nie było to takie wyraźne i najpierw gin miała sporą wątpliwość czy to nie bliźniaki ale później stwerdziła że całkiem możliwe że to ciałko żółte. W środę kolejna wizyta to się okaże.Chyba trochę wystraszyłam się tej potencjalnej ciąży bliźniaczej.
 
A mój lekarz najpierw dał mi długą listę badań a później powiedział że jeszcze nie mam robić, sama już nie wiem dlaczego :)
 
gratuluję wszystkim pomyślnych wizyt:-) ja byłam w środę u gina ale w sumie nic się nie dowiedziałam :-( dostałam skierowanie na bete którą zrobiłam na następny dzień ale niestety wyników do ręki nie dostałam i muszę czekać do środy na kolejną wizytę jedynie co pani dr mnie zbadała i powiedziała że ciąża może być starsza niż wynika z OM bo macica jest dosyć mocno rozpulchniona
 
hej lutóweczki.. a ja się martwię.. z 2 testów wyszły mi po 2 piękne krechy byłam u lekarza, bo chciałam potwierdzić ciąże (w 6 tyg od OM) .. i moja wizyta trwała 3 minuty... czy to możliwe żeby ginekolog nie zrobił mi usg? Martwię się bo niby maluszek jest a tak naprawdę na 100% nie wiem czego się spodziewać
 
reklama
Do góry