reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

a mi się wydaje, że jak się niewiele działo to dawała znać na BB, a teraz milczy..więc może zajęta czymś:oo2:
 
reklama
Kessy po tygidniu śladu po bakteriach nie będzie :) dobrze, że reszta w porządku.
Masz termin na 04.05 ? z Twojego suwaczka tak wynika, ja mam taki termin i myślałam, że jako jedyna ale fajnie że jednak nie :)
 
Natalia-trzymaj sie w 2-paku!
Minerva ciesze sie,ze nadal w domu.To zawsze dla psychiki lepiej :-)
Pola jaki przystojniaczek :-D

Ewelinka najwazniejsze,ze z Wami wszystko ok.Teraz to juz Maluchy decyduja kiedy zechca sie z nami zobaczyc...Pozostaje nam tylko cierpliwie czekac :-)

Zapo super,ze termin ustalony!Juz niedlugo...

Ja dzisiaj po wizycie.Niestety nie bylo dzis mojego lekarza i zostalam przyjeta przez innego :baffled: Wody plodowe w dolnej granicy normy(wyparowaly???) ale poza tym wszystko ok.Nastepny termin 19.04. ale lekarz stwierdzil,ze sie mnie raczej nie beda spodziewac...ale jakbym donosila to zapraszaja ;-) Malutka lezy nisko.Ja czulam sie dzis parszywie i znaczylam swoj szlak trescia zoladka.Dopiero teraz sie podnioslam w miare.Szyjka skrocona i miekka-na gorze otwiera sie na swiat.Lozysko dojrzale.Wszystko zalezy teraz tylko od dzieciecia naszego.Wiec pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc :baffled:
 
reklama
Hahah!Fiolku myslalam dzisiaj w nocy,ze zaczne rodzic jak mnie skurcze obudzily.Nie ma co...juz przygotowalam karteczke i olowek.Jak beda sie powtarzac-bede zapisywac godziny.Bo tak to nie wiem czy one byly co 20,15 czy 40 minut bo spalam pomiedzy :-D
 
Do góry