reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Ja po wizycie. Wyniki morfologii bardzo dobre, mocz do dupencji. Pełno bakterii itd. Dostałam furaginum. Nie wiem czy to pomoże, bo ja z tych co często infekcje dróg moczowych łapią. Ale przejdźmy do lepszych wieści. Maluszek rośnie i jest klonem tatusia ( jak narazie ), nóżki dłuugaśne.
Waga - 1638,
BPD - 7,64
HC - 27,49
AC - 26, 57
FL - 5,99 cm

Mały położony już główkowo i podobno raczej się nie przekręci. Serduszko 158/min. Łożysko I stopień dojrzałości i 3,07 cm grubości. Wszystko dobrze :)
Twardnienia moje ( jak to doktor ujął - stawianie brzucha ) są jednak trochę niepokojące, i zalecił duuużo odpoczynku, żeby przetrwać kolejne tygodnie w spokoju. Wyraził wątpliwość, że dotrwam do terminu, ale co on tam wie :-p

Także jestem meeega szczęśliwą przyszłą mamusią małego Mikołajka :-)

Pozdrawia śpiący Mikołaj
 
Majóweczki dzięki za &&&, w tym naprawdę jest moc !
marciosz, synek śliczny :)

A więc tak, najważniejsze, szyjka stoi w miejscu :), mocz wporządku, nie ma już żadnych bakterii i innych paskudztw, krew też sie poprawiła, hemoglobina etc, jednak białe krwinki poszły bardzo w góre i to jest moje jedyne zmartwienie, bo jest ich aż 19,57 :( i ani ja ani lekarz nie mamy pojęcia od czego, bo ujawnionych żadnych stanów zapalnych nie mam. Mam zlecone CRP, zobaczymy wynik. Kolejna wizyta 25tego.

A teraz USG :)
Kubuś to mały wstydzioch i całe USG miał stópkę wsadzoną między nogi, no ale lekarz potwierdził chłopca bo jajka mu mrygły. Mój pulpecik ma 30 + 2 dni, wiec o tydzień starszy, wg USG poród 18 maja, wiec również tydzień wcześniej. Wszystkie parametry w normie :) a waży sobie 1550 gram grubasek:-) no i leży główką w dół. Mam jedną fotkę, niewyraźną ale wklejam
kubuś.jpg
 

Załączniki

  • kubuś.jpg
    kubuś.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry