reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Witam
Wpadam po calym dniu wrazen i wizycie.
Wiec po koleji, jechalam normalnie zestresowana na wizyte z myslami czy wszystko ok. No i w gabinecie najpierw aly stres bo doktorka cos nie mogla zobaczyc na USG, po czym po krotkiej chwili "jest pecherzyk i zarodek niech pani zobaczy bije mu serducho :))" i na to odwrocila mi monitor pokazala jakas plamke w ktorek niczym glowka od szpilki pulsowala w srodku kropka"serduszko", ale sie wzruszylam, zaraz podladuje telefon i wkleja fote z USG :)). Fasolinka ma ok 5 mm :))
Dostalam zlecenie na full badan z krwi i wizyta za tydzien :)) z wynikami
 
A wiec jak pisalam w poprzednim watku bolal mnie dosyc mocno brzuch do poludnia i napisalam do gina czy moge przyjechac dzisiaj na USG mowi ze prosze bardzo wiec po 19 juz weszlam i czekam i jest dzidzia ma 13 mm serduszko ponad 150 na min normalnie piekny widok prawie lezka byla:) termin porodu wychodzi mi 30 kwiecien wedlug OM ale wedlug usg chyba tez tak samo sadzac po wymiarach no zobaczymy dalej. Mam zdjecie ale musze aarat naladowac to wstawie:)

Ewusia łooo matko szok 240 zl moj mi wzial dzisiaj 80 zl ze zdjeciem i recepta...Ja do niego odkad sie staralam chodzilam na monitoringi zawsze mi bral 50 zl...

biedroneczko ciesze sie ze u Ciebie tez dobrze:)
 
reklama
Do góry