reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
A ja bym chciala blizniaki... po tych wszystkich przejsciach chcialabym...
No ale pecherzyk tylko jeden wiec marne szansse....
 
Ja bym nie dała rady z więcej niż 1 noworodkiem. Nawet sobie nie umiem wyobrazić opieki nad nimi. Już teraz mam wrażenie, że brakuje mi co najmniej 2 rąk.
 
nanulika

Bardzo Ci współczuję strat małych istotek. Zwłaszcza że drugie miało już 16 tygodni i byłaś pełna nadziei. Mam nadzieję że tym razem urodzisz wspaniałe i zdrowe dziecko albo dzieci:) Trzymaj się cieplusio!
 
Ja to bardzo bym chciała bliźniaki, pewnie dlatego, że nie wiem jeszcze co mnie czeka, bo to pierwsza dzidzia. No ale USG pokazało jeden pęcherzyk więc już nic z tego. Ale zawsze to było moje marzenie :) Jak tylko widzę gdzieś podwójny wózek to buzia się raduje.
We wtorek idę na USG i mam wielką nadzieję zobaczyć bijące serduszko.

Miłej niedzieli Majóweczki :)



 
hej!!

Co do tematu blizniakow tez mialam chwilową pragnieniową słabosci by je miec:D Jednak szybko mi przesazlo,wole dawkowac swoje szczescie stopniowo:"D
 
hej :) a ja bym chciała synka, to moje marzenie... :p zobaczymy co z tego będzie :)) życie jest pełne niespodzianek :))
 
Mój mąż mówi, że on chce żeby było zdrowe a jaka płeć to wszystko jedno bo kobiety i mężczyźni grają w koszykówkę :tak:

Dla mnie też jest najważniejsze, żeby było zdrowe, ale jeżeli mogłabym wybrać to wolałabym synka. Małe chłopczyki są takie fajne :-D
 
Ah dziewczyny jestem załamana...:no:

Zapisałam się do lekarza, wizyta i Usg wczesnej ciazy aż 240 zł!!!!!!!!:szok: (120 i 120) Jakieś jaja... Ile u Was kosztuje? bo ja nie wiem za co lekarze tyle sobie licza:/
 
reklama
o matko ja bym zmieniła lekarza...no hyba że to jakiś typowy specjalista - endo-gin, czy coś w tym stylu.
ja nie chodze prywatnie ale podobno razem z usg już biorą 120 max za wizytę.

jestem w szoku - 240 zł - wow .....
 
Do góry