reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
gratuluje!!!!!!!!!!! super, ze wszystko jest tak jak być powinno. Aż mi samej się łezka w oku prawie zakręciła z twojego szczęścia :-)
 
Anade, a kiedy masz termin pierwszej wizyty u ginekologa? Bo po suwaczku widze, ze jesteśmy na podobnych etapach ;-)
Ja się cały czas zastanawiam, czy w 6tym tygodniu cokolwiek ujrzę na ekranie...
 
Dziewczęta no więc ja też już po wizycie jestem :tak:

Mam pod serduszkiem mam człowieczka w rozmiarze 1,46 cm z pięknie bijącym serduszkiem !!!! Normalnie aż się popłakałam jak przyszłam do domu bo ciągle w to nie wierzę !!! Jest i jest taki duży i to serduszko tak mocno bije !!!
Wg. USG odpowiada to 7w6d ciąży czyli dokładnie się wszystko zgadza :-) data porodu zaklepana na 3 maja 2013 :-).

Teraz lecę na W-wę ale jak wróce to zrobie skan i wrzucę zdjęcie :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry