reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków

Wczoraj mieliśmy wizytę :-) Widziałam 1,81 cm maluszka i nawet coś na kształt dwóch nóżek i rączek :-D Serducho pięknie biło... Z USG wyszło, że maluszek ma 8t2d, więc praktycznie idealnie. We wtorek mamy się umawiać na genetyczne w okresie między świętami a nowym rokiem. Musimy niestety czekać, czy pani doktor którą chcemy będzie wtedy przyjmować.
 
reklama
Cześć Olga. Jak pisałam wcześniej to też moja pierwsza ciąża. Jak zobaczylam wynik hcg to zaczelam plakac ze szczęścia bo 1,5 roku staraliśmy sie o tego maluszka. Jednak tez sie bardzo stresuję wszystkim. Wierze że wszystko bedzie dobrze. I juz się wizyty doczekać nie mogę ;)
 
fasolka.jpg

to mój gumiś z wtorkowego USG z zeszłego tygodnia :)
 

Załączniki

  • fasolka.jpg
    fasolka.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 177
IMG_20141202_094222_nopm__resized.jpg A to mój maluszek i jego 1,5 cm ;)
Wg usg też jestem 8tyg. Kurde ja nie mam zdolności wizualnych i nic nie moge się dopatrzeć na tym zdjęciu :D
 

Załączniki

  • IMG_20141202_094222_nopm__resized.jpg
    IMG_20141202_094222_nopm__resized.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 293
Zobacz załącznik 656511 A to mój maluszek i jego 1,5 cm ;)
Wg usg też jestem 8tyg. Kurde ja nie mam zdolności wizualnych i nic nie moge się dopatrzeć na tym zdjęciu :D
a mi się wydaje, że widać główkę i zgięte nóżki:)
a to moje 7.9 mm z tyg ciąży jest błąd - nie przestawił po poprzedniej pacjentce
 

Załączniki

  • thumb.jpg
    thumb.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 161
Madziar jestem w 7 tyg. 0dni. A ty? To juz juuuuuuuuutro nie mogę się doczekać!!! O której ty masz termin? ja o 9:30 :-):-):-):-)
 
oj tak ale to pewnie zalsuga tez i dobrego sprzetu:) chodze prywatnie 120za wizyte z usg wiec mysle ze i tak nie tak drogo:) a malec fikal bo do gory nogami sie ustawil i tak sobie lezal:D
 
reklama
Hej dziewczyny miałam dać znać jak wizyta dzisiejsza no i niestety nie skończyło sie to dobrze ponieważ w niedziele zaczęłam krwawić wylądowałam na pogotowiu no i kazali mi mi na drugi dzień zrobić bete no i tendencja bety spadkowa bo było tylko 19.... poronienie. najgorszy możliwy scenariusz...dziś moja gin zaleciła mi badania i wyżyte u hematologa bo mogę mieć problem z krzepliwością krwi...trzymam za was kciuki i mam nadzieję że wrócę na baby-boomowe forum szybko.
 
Do góry