reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
dzięki za pocieszenie :p

mi się nie śpieszy ale dzisiaj rumoru narobiłam i facetowi nie pozwoliłam w delegację wyjechać. No i wózek w końcu kupiłam z fotelikiem bo doszłam do wniosku, że już czas :)
 
Ja już po wizycie. Jak to określiła moja dr w ogóle nieporodowo to wygląda ;) szyjka 2 cm, rozwarcie na opuszek palca, główka jeszcze wysoko. Zalecenie: dużo spacerów, schodów i seksu :) w poniedziałek na ktg do szpitala, jeżeli dotrwam. Na szczęście nie muszę się zapisywać bo swoje pacjentki przyjmuje poza kolejnością ;)
 
Właśnie jestem po wizycie. Nie wiem czy to normalne ze mój ginekolog mimo ze jestem w 37 tyg dalej nie bada mnie dopochwowo. Nawet juz nadgadywalam ze chciałabym wiedzieć czy poród juz blisko czy daleko coś o długości szyjki zaczęłam mówić to on mi ze szyjka potrafi się skrócić na maxa nawet w 2 h przed porodem więc to nie ma się na co patrzeć. Dał mi skierowanie na gbs z pochwy i odbytu. Wy też robilyscie z odbytu ? Muszę iść do szpitala na te wymazy bo on nie robi . Mała ma 2880 g i miała powiększony pęcherz ale lekarz powiedział ze to może dlatego ze akurat jej się chce siusiu. Następnym razem przyjrzymy się czy znowu się to powtórzy.
 
Ja tez wieczorem mialam wizytę, raczej ostatnią. Zbadal mnie wewnetrznie i szyjka jeszcze troche jest ale nie duzo. Tak mi zaaplikowal palce ze az podskoczylam. Chcial troszke wzruszyc szyjke zeby puściła i zeby czop wylecial. Az mi sie ostatni porod przypomnial taki ból. Cala noc mnie brzuch bolał i mysldlam ze juz pojadę. Maly wazy ok 3400 a glowka ma 33cm. Tak wiec czekamy cierpliwie. :)

Justi- ja mialm pobrane wymazy na GBS (oba) u swojego gina i sama zawozilam do laboratorium.
 
Co do tego GBS to jak mi pobierali to tylko z pochwy a na wynikach mam ze z jednego i drugiego :-o

Mój lekarz na wizytach w szpitalu nie waży małej, szkoda, będzie przy porodzie niespodzianka, aż się boje :p

P.s. Gratuluję wizyt :-)
 
No ja tez po wizycie wczorajszej, wszystko ok , maly wazy ok 3300, nie widziałam jaki termin z usg, wody ok, wiec to nie one wyciekały ;) uf.. Lozysko jeszcze tez ok, szyjka jeszcze jest co prawda miękka ale jeszcze jest, gdybym jakimś cudem nie urodziła do 25 września to nam sie zglosic do szpitala ;)
 
no to dziewczyny gratuluję udanych wizyt, mam na myśli, że z dziećmi wszystko dobrze jest, więc udane. nic tylko rodzic :)) ja jeszcze min dwa tygodnie poczekam grzecznie na swoją kolejkę i zaczynam marudzic :p
 
reklama
No i ja też będę marudzić z Wami dziewczyny :) hehe

Mi GBS pobierał lekarz i tylko z pochwy.

Justi - Ale aż dziwne, że Cię dopochwowo lekarz nie badał, mnie co tydzień bada i jeszcze za każdym razem sprawdza na takim paseczku, który wkłada do pochwy czy mam dobre pH. No ale to też może kwestia tego, że chodzę prywatnie. Ale on Cię w ogóle dopochwowo nie bada? Kiedy ostatnio miałaś takie badanie?
 
Do góry