reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
dorcia hihi faktycznie duzy Kacperek, mozesz z anusiaszymka walczyc o tytul najwiekszego wrzesniowego maluszka :)
Ale w sumie wazny obwod glowy, reszta juz pojdzie gladko ;)
 
wesolutka85 no tak masz rację, zależy wszystko od obwodu główki.. mimo to mógłby już się urodzic :-) ale jemu chyba jest bardzo dobrze i nie chce jeszcze opuszczac przytulnego miejsca.
Dziś miałam też ktg i skurcze są, ale ja ich nie czuję, dokładnie tak było z moją córką, miałam skurcze a nie miałam bóli, podłączyli mi kroplówkę i po 3 godz 10 min urodziłam.. Oby i teraz tak szybciutko poszło... :-)
 
Ostatnia edycja:
dorcia to jak u mnie miałam skurcze, które się zapisywały a ich nie czułam a te co czułam się nie zapisywały ale to one powodowały rozwarcie
 
to zazdroszcze Wam Dziewczyny :) tez bym tak chciala zeby sie robilo rozwarcie bez bolacych skurczy :) A u mnie niestety wszystkie bole krzyzowe - przez co to rozwarcie sie robilo strasznie dlugo... no nic zobaczymy jak bedzie teraz :)
 
ja czuję że i teraz jest to samo jak przy pierwszej ciąży, bo byłam wczoraj na ktg i też już wykazuje skurcze a ja ich nie czuję, lekarz pytał się gdzie mieszkam, ja mówię że tu na miejscu, to powiedział, że w razie czego zdążę przyjechac do szpitala.. Wtedy dali mi kroplówkę wywołującą bóle i myślę, że teraz będzie to samo.. Ja mam wysoki próg bólu.

PS.teraz mam w poniedziałek na ktg się zgłosic
 
ja po wizycie, szyjka miękka, przepuszcza na palec ale jeszcze troszkę jej jest. Mała waży 3 kg, termin porodu wg usg przesunął się na 25 września. Na ktg skurczy zero.
 
Melduję się po wczorajszej wizycie. Szyjka zamknięta, nic się nie skraca, nic nie zapowiada porodu jeszcze niestety. Na ktg również skurcze nie wychodzą. Ale za to mam kolejne zdjęcia mojej malutkiej. I powiem Wam, że jak tylko zobaczyłam ją na ekranie to pierwsza myśl- O kurde! Widzę swojego ojca... no taka do niego podobna jak nie wiem! Czyli do mnie podobna będzie :) hehehe
6wrz.jpg6wrzesień.jpg
 

Załączniki

  • 6wrz.jpg
    6wrz.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 103
  • 6wrzesień.jpg
    6wrzesień.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Do góry