reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Ja też miałam przez brzuch ale z tego co wiem to zależy od tuszy i polożenia macicy i czasem robią dowcipnie bo lepiej wtedy widać.
 
Ja mialam prenatalne 11+0 tc i mialam przez brzuch.
Moze zadzwon tam, gdzie bedziesz robic i zapytaj po prostu.

Tym, ktorym nie gratulowalam jeszcze zdrowych maluszkow, robie to teraz. Mam nadzieje, ze teraz to juz same dobre wiesci bedziemy przynosic.
 
mi prenatalne w 10tyg i 6 dniu też robił gin już przez brzuch. Najpierw powiedział - "to proszę za parawanik się rozebrać", a ja tylko zapytałam czy może przez brzuch spróbujemy- i zgodził się. Wszystko ładnie było widać :tak:
 
reklama
hej i ja po badaniach :) maluszek zdrowy fikał sobie troszkę :) ma 6 cm :)ogólnie wszystko jest wporządku ale....
przezierność karkowa troche za duża... bo wacha się od 0.27-0.31 :(
niby może to być właśnie przez chorobę moją i powinno się wyklarować..
krew poszła do badań więc teraz czekamy na wyniki .. oby było wszystko dobrze...
zdięcie wstawię jutro bo dziś już nie mam siły.. jakaś zdołowana jestem....
 
Do góry