reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
nikt nie mówił o chorobie jeszcze bo kość nosowa bardzo wyrażna i wszystko inne takie jakie powinno byc... zobaczymy..

na dodatek lekarz trafił się nam taki służbista .. jak się zdenerwuję to pójdę do zaufanego lekarza prywatnie żeby zobaczył co i jak... :)
te wszystkie normy też są różne.. już nie wiem na ktorą zwracać uwagę...

Edit. DODA teraz doczytałam o co chodziło :) jestem przeziębiona w zeszłym tygodniu temperatura i wg..
 
Ania, nie masz jeszcze co się denerwować. Wiem, że łatwo tak mówić, ale póki nie masz wyników krwi, to nie masz pewności żadnej. Trzymam kciuki, żeby było dobrze. A te parametry, to mieszczą się jeszcze w normie. Trzymaj się cieplutko.
Dooda pyta jaką chorobę przechodziłaś, bo napisałaś, że to chyba przez chorobę..
 
Ania będzie wszystko dobrze, trzmam kciuki aby wyniki były dobre :)
A lekarzem nie ma co się przejmować, moja siostra jak była na NFZ u lekarza na USG to jej nic nie chciał powiedzieć i biedna ryczała przez niego bo myślała, że coś nie tak z dzieckiem. I pojechała prywatnie i się okazało, że wszystko ok z dzieckiem.

Ja teraz w piątek na usg też będę mieć badaną przezierność, mam nadzieję, że wszystko w porządku, już zaczynam się denerwować.
 
Dzięki dziewczyny..

nexiss i my raczej też tak zrobimy pójdziemy prywatnie.. m ciągle mówi że mam się nie przejmować konowałem bo on sie nie zna.. i cały czas wygarnia bo lekarz ciągle narzekał na to że dzidzia żle ułożona i że ma problem zmierzyć i wg..
i klnie że wg mielismy tam nie iść z nati nie byliśmy i zdrowa jak ryba jest a i stresu żadnego nie było a teraz że bede szaleć i czytać pierdoły..

.. Zdjęcie0961.jpg

Zdjęcie0962.jpg

a jednak stwierdziłam że jeszcze wrzucę fotki :)

wybrałam takie najbardziej wyrażne bo reszta to takie rozmazane są...
 

Załączniki

  • Zdjęcie0961.jpg
    Zdjęcie0961.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 49
  • Zdjęcie0962.jpg
    Zdjęcie0962.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
ania// nic sie nie martw na zapas!! bedzie dobrze :)
Ja mam za soba morfologie i inne badania krwi - wszystko w normie. Mało kiedy mam takie wyniki :)
Lekarka nie zalecila mi toxo ani różyczki - twierdzi, że to zbędne i niepotrzebne badania. Zrobiłam sama dla siebie i dla prywatnego.
Wczoraj byla wizyta na NFZ.
Maluch fikał jak dziki :)
Lekarka nie zalecausg genetycznego, to nie potrzebne badanie i jakieś fanaberie ogolnie (powiedziala to dopiwero, jak zapytałam czy mnie na nie skieruje).
Dobrze, że w przyzłym tyg jade do prywatnego i on mi wykona wcszystkie badania. Usg i z krwi.

Zobacz załącznik 614458
Ej, czy to 8.1 cm to jego długość? Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć, a lekarka mi nic nie mowila :/
moja lekarka ogolna tez tak mowi ze to sie teraz zrobilo modne ze powinny byc wskazania ku temu...
dlugosc to crl z innym okresl sie nie spotkalam.
 
reklama
To nie jest wielkość malucha, za duża wartość jak na ten tydzień po pierwsze. A u góry zawsze jest jakaś taka wartość, może całego obrazu.
 
Do góry