reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Bigbi- Dokładnie niedługo II trymestr podobno największe zagrożenie już za nami. :-) Joani- maluszek ma 6,5 cm mierzony był w czwartek ( 06.03) na USG z 19.02 miał 3,5 cm. rośnie :-) Jak by maluch urodził się 14.09 to zrobił by nam prezent na rocznicę ślubu :-) Już nie mogę się doczekać. W 20-21 tyg. zalecone mam ponowne wykonanie badań prenatalnych z dokładną anatomią płodu (dobrze że na NFZ) :-) po badaniach na pewno podzielę się z Wami. I oczywiście dziewczyny tez Wam gratuluje maluchów. Czy Wy też macie zawroty głowy ? ja tak od 11 tyg. nie mogę długo stać np. stojąc w kolejce gdy przyszła moja kolej musiałam wyjść i do męża który czekał w samochodzie szłam na wyczucie z wrażenie że zaraz upadnę albo do zrobienia obiadu robię kilka podejść chyba że sobie usiądę i do tego straszny ból głowy na szczęście dziś mi przeszło ale wczoraj i przed wczoraj masakra.
 
reklama
joani super wiadomość :)

Didka12 Witaj :) z maluszkiem będzie wszystko dobrze, trzeba być dobrych myśli i się nie przejmować bo to źle wpływa na malucha. Zawroty głowy miałam jakiś czas temu, gdzieś około 8-9 tc, teraz jest lepiej, ale trzeba się rzecz jasna oszczędzać.

anusiaszymka ciesze się, że z Twoim maluszkiem jest wszystko w porządku, bardzo żywotne jest i będzie :-D a zdjęcia jeszcze zrobisz ;)

Ja się dowiedziałam, że 14 marca na moim usg to zdjęć nie dają (szpital) także tylko sobie popatrzę na malucha :) A po fotki pójdę prywatnie :)

kara_13 cieszę się :)
 
Anusiaszymka wspaniale, że z Twoim Maleństwem wszystko w porządku. Moja gin powiedziała, po tym jak moje Dzieciątko fikało, że to dobry objaw zdrowego dziecka:-) więc nic tylko się cieszyć:-)

Kara13 cieszę się, że wyniki pozytywne!

Didka12 a to Twoje dużo większe od Mojego. U mnie było 5,8cm i gin mówiła, że dziecko parę dni młodsze. Tak, w 2 trymestrze ryzyko poronienia spada do ok. 2%, więc największe zagrożenie mija:happy:
 
Cieszę się dziewczyny, że coraz więcej z nas oddycha z ulgą po badaniach :-) wrześniowe mamy zawsze mają myśleć pozytywnie i będzie dobrze :-)
 
Tak trzymać dziewczyny. Teraz na naszym wątku mają być tylko i wyłącznie dobre wieści. Wyczerpałyśmy limity tych złych więc miejmy nadzieje, że do września zamieszczać będziemy tylko pozytywne relacje z wizyt. :-)
 
Jestem "ZA" więc koniec z pisaniem a co ważniejsze myśleniem negatywnie i u wszystkich nas wszystko skończy się szczęśliwie. :-)
 
Dziewczyny gratuluję dobrych wieści.
My na prenatalne w sobotę, więc jeszcze troszkę się będę stresować.
 
Cieszę się z Wami, ż wizyty udane i wszystko ok. Ja czekam do wtorku :). Mam do Was pytanie usg prenatalne jest przez powłoki brzuszne? Nie wiem czy wziąać ze sobą mojego 5-latka, bo tak bardzo sie upiera ;-);-)
 
reklama
Do góry