reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Choco waga imponująca, kurcze a moja w 32 ważyła 2200 i lekarz stwierdził, że do porodu powinna przybrać własnie do 3700 a Twoja ma już tyle w 37t... niby przyjmuje się 200-250 na t. Mam nadzieję, że moje maleństwo nie weźmie przykładu z Twojego i będzie tak przybierać bo inaczej to kiepsko to widzę. A waga usg faktycznie przekłamuje.
 
reklama
Po wizycie wszystko ok, wymiary i waga malego ok ja uslyszalam 2500 a maz 2050, wiec nie wiemy :D odstawiam luteine w niedziele, szyjka ok jak na 33tc, nastepna wizyta za 3 tyg, :)
 
U mnie też przecież była 3 dni po jednej wizycie waga większa coś o pół kilo... więc pomiary to tylko w przybliżeniu.
Ważne, że jest ok a reszta się okaże :-)

Ale USG to ròwnież pomiar tylko i wyłącznie orientacyjny. Każdy lekarz mówi +/- 500 g.

Kara13 super wieści. Mały urodzi się, kiedy będzie gotowy ;-)

Alpine również dobre wiadomości. 33 tc to pewnie 2050g.
 
choco, to moze i dobrze ze cesarka bo faktycznie jak bedzie dluga i duza to byloby mega naciecie...

kara, super! rodzenie w terminie naprwde nie jest zle :) masz jeszcze torszke czasu zeby dopiac wszytsko na ostatni guzik

alpine, najwazniejsze ze wszystko ok :)
 
reklama
Do góry