reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Anusiaszymka,no dostałam włąśnie Postafen, nie wiem czy używany jest też w Polsce ale w Norwegi to lek na chrobe lokomycyjną nie powodujący zagrożenia dla maleństwa. Pierwszą tabletkę wieczorem już łyknęłam i musze przyznać, że póki co czuje się dobrze. Dzisiaj wyjątkowo mdłości są u mnie nie mile widziane bo od rana szykować muszę urodziny męża a z tymi moimi moimi nudnościami ciężko by było. ;-)

Oby Ci pomoglo :-)
 
reklama
ja też się pochwalę,co prawda niewiele widać ale jest to 8 tydzień i serduszko bijące <3 :)
 

Załączniki

  • DSC_0918.jpg
    DSC_0918.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 74
Hej dziewczynki!
Moja wizyta wczorajsza była ekspresowa. Pani doktor niestety juz traktuje pacjentki taśmowo, jeszcze 3 lata temu, jak ją poznaliśmy była naprawdę inna.
Ale do bazy.

Z fasolką wszystko w porządku. Ciąża pojedyncza, dobrze umiejscowiona, serduszko pięknie biło. Właściwie, jak zobaczyłam ten pulsujący punkcik na ekranie, to nic się już więcej nie liczyło :-)
Fasolka została zmierzona, ale bez powiekszenia, tylko ''tak z grubsza'' i wiek ciąży wg usg wychodzi mi na 6t1d. Zdjęcie kiepskie i pomiar tez niedokładny niestety. To nic, już 05/03 następne usg , tym razem już w szpitalu z super sprzętem, więc na pewno będę mogła pochwalić się lepszymi fotkami.
Pozdrawiam!

2014-02-02 19.50.48.jpg
 

Załączniki

  • 2014-02-02 19.50.48.jpg
    2014-02-02 19.50.48.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry