reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Ja dziś też po usg. Mój Orzeszek rośnie pięknie. Ma 2 cm, serduszko pyka więc wszystko w jak najlepszym porządku.:-) Widziałam łapki i nóżki ale oczywiście mój mało zdolny w ujęciach gin nie zdołał uchwycić tego na zdjęciu. ;-) W przyszłą środę mam jeszcze prenatalne to wtedy będę już mogła odetchnąć z ulgą.
Orzeszek 8tydzien 3dzien.jpg

Katka, super!! Ależ ci zazdroszcze że już widziałaś jak się rusza, to chyba kolejny po serduszku tak wyczekiwany moment.

ZielonaWampirzyca, przykro mi strasznie, mam nadzieje, że szybko zobaczysz znów dwie kreseczki.
 

Załączniki

  • Orzeszek 8tydzien 3dzien.jpg
    Orzeszek 8tydzien 3dzien.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama
nexiss- no właśnie się trochę zmartwiłam, że nic nie widać poza pęcherzykiem. Lekarz ustalił wiek ciąży na podstawie OM więc jest 6 tygodni, ale ja myślę że może być nawet tydzień młodsza bo miałam długie cykle, więc może dlatego nic nie widać. Ale chyba nie mam się czym martwić skoro lekarz nie powiedział, że coś jest źle. Może na następnym USG jak będzie zarodek i zmierzy jego długość to wg tego zmieni wiek ciąży. Okaże się 19 lutego bo wtedy mam drugą wizytę, tym razem już na NFZ. A co do kosztów to sądziłam, że zapłacę 150zł bo u nas tyle raczej jest normą, ale najwyraźniej wybrałam najdroższego... hehe trudno, czego się nie robi dla fasolki :) a pierwszy raz chciałam iść jak najszybciej i się upewnić czy wszystko jest dobrze więc poszłam dlatego prywatnie.

No i gratuluję wszystkim wizytującym ostatnio dziewczynom, które przyniosły dobre wieści :)
 
Nie martw się, ja też byłam w tym czasie i tylko potwierdzili ciążę i nic nie było widać.. za to po dwóch tygodniach bijące serduszko :)
 
Zielona wampirzyca bardzo mi przykro. w takich chwilach czlowiek jeszcze bardziej docenia,to co ma. pozdrowienia dla Twoich dzieciaczkow,a Tobie duzo sily!

rajo,joani,katka gratuluje dobrych wiesci.
candy,soniafka jakie cudne zdjecia! niesamowite jak dwa tygodnie robia roznice :-)
soniafka,a dostalas cos na mdlosci?
ja w konci sie doczekalam-wizyta jutro. prosze o kciuko :-)
milej nocki wrzesnioweczki! jak wszystko pojdzie dobrze,to jutro wstawiam suwaczki :-D
 
w zeszłym tyg na usg był tylko pęcherzyk z cialkiem żółtym więc dziś druga wizyta i ukazał nam się malusieńki ktosiek z pięknie bijącym serduszkiem :-) wszystko rozwija się prawidłowo, tak jak w pierwszej ciązy to i w tej dorobiłam się torbiela na jajniku ale tym razem o 1cm mniejszy niż ostatnio-3,5 cm , ale nie przejmuję się tym bo w pierwszej ciąż ładnie się szybko wchłonął.

Gratuluję udanych wizyt i trzymam mocne &&&&& za te które się dopiero odbędą!! :-*
 
kurcze ale fajnie :) też już chce normalnie być po wizycie :) śliczne maluszki rosną w brzuszkach :) Gratulacje !!!

zielona.wampirzyca bardzo mi przykro :( trzymaj się

anusiaszymka &&&&&&&& za wizytę :)
 
reklama
Anusiaszymka,no dostałam włąśnie Postafen, nie wiem czy używany jest też w Polsce ale w Norwegi to lek na chrobe lokomycyjną nie powodujący zagrożenia dla maleństwa. Pierwszą tabletkę wieczorem już łyknęłam i musze przyznać, że póki co czuje się dobrze. Dzisiaj wyjątkowo mdłości są u mnie nie mile widziane bo od rana szykować muszę urodziny męża a z tymi moimi moimi nudnościami ciężko by było. ;-)
 
Do góry