reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

My już po połówkowych :-) mały nadgonił kilka dni i teraz średni wiek płodu na podstawie pomiarów jest równy OM. Wszystkie pomiary są prawidłowe i oczywiście długość uda wyprzedza o tydzień, ale to już wiemy, że jest długi szczupaczek ;-) Położenie jest główkowe, ale czy tak zostanie się okaże...
Lekarz powiedział, że maluch ma ładną buźkę i nosek i z mężem możemy się teraz kłócić po kim :-D
Od ostatniej wizyty (równo tydzień temu) przybrał ok 60 g i dzisiaj waży już 423 gr.
Nie wiem która z was pisała, że na Polnej w Poznaniu mąż nie może być przy badaniach.. lekarz mojego wręcz zaprosił, bo to przecież tatuś ;-)tylko za fotki trzeba było zapłacić, ale szczerze nie mam pojęcia co na nich jest z wyjątkiem jednego, gdzie jest główka i rączka wyprostowana.
Jedynie co, to lekarzp rowadzący dostał info "zwrócić uwagę na przebieg pępowiny". Jak zapytałam o co chodzi, to mam się dowiedzieć u swojego lekarza, ale mam się nie niepokoić. Miała tak któraś?
Ciekawa jestem waszych wizyt dzisiejszych, mam nadzieję, że też wszystko ok.
 
reklama
Dziękujemy bardzo ;-) też już w końcu jestem tej grupie "uspokojonych" mam :-D
A to nasz Franek bokser ;-)
20140506_174204.jpg
 

Załączniki

  • 20140506_174204.jpg
    20140506_174204.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 63
Joani fajny franek :) super że zdrowiutki :)
a może pępowina idzie gdzieś koło głowki albo nożka jest owinięta i dlatego tak powiedział żeby przy porodzie nie było problemu??
oczywiście tylko rzucam mozliwości bo sama nie wiem co może być innego :)
 
Ania, po burzy mózgów z mężem też do tego doszliśmy, że to może być coś w tym stylu. Dlatego zapisał, żeby lekarz tego przypilnował. Mam nadzieję, że to o to chodzi. Nasz mały tak się kręci ciągle, że boję się, żeby mocno się nie zaplątał...
 
reklama
Do góry