reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Super dziewczyny, że maluchy dobrze się rozwijają :-) i tu już widać róznice w wagach maleństw, a są jak widać spore. Ale tak już będzie :)
 
Gratuluje udanych wizyt i zdrowych maluszków.
Ja narazie jestem po pobciążeniu glukozą 75, fuuuj masakra, wyniki ok, ale smak sprzed 5 lat niezapomniany:no:
 
Hejka :-) dziewczyny heh jak tak patrze na wage waszych maluszkow to zaczynam sie bac :baffled: moja mala w 20t6d miala juz 523gram hehe wiec wesolutka moja chyba jak narazie byla najwieksza :-p:baffled:

Ed.
A mam pytanko czy ktoras z was robila badania na listerioze?
 
Hejka :-) dziewczyny heh jak tak patrze na wage waszych maluszkow to zaczynam sie bac :baffled: moja mala w 20t6d miala juz 523gram hehe wiec wesolutka moja chyba jak narazie byla najwieksza :-p:baffled:

Ed.
A mam pytanko czy ktoras z was robila badania na listerioze?



to maoja wagowo zaraz po twojej:)
ale przy synku na samej koncowce wyliczyli ze bedzie 4 kg a mial 3100g wiec..:)
 
witajcie :)
Ja dziś już po połówkowym. Byłam z narzeczonym, choć od kilku dni mamy kryzys i jakoś tak zimno jest między nami... Śmiałam się, że maleńka sztamę z mamą trzyma bo przez całe USG była odwrócona pleckami i nie chciała spojrzeć na tatę :) Ale niestety przez to nie mamy żadnej fotki... Wszystkie narządy u mojej córci są jak najbardziej prawidłowe i nie ma powodów do niepokoju. Kolejna wiadomość jest taka, że potwierdziła się płeć i już na 100% jest dziewczynka. Jej waga to 246 gram :)
Te moje wyniki badań, które były nieznacznie poza normą wg lekarza są praktycznie idealne :) więc może jakieś odstępstwa od norm w ciąży są nawet wskazane. Dowiedziałam się także, że przechodziłam już toxo, różyczkę oraz cytomegalię więc nie ma powodów do niepokoju już :)
Pozdrawiam Was cieplutko :*
 
Rajo, mówiłam, że wyniki masz dobre :-) cieszę się, że z małą wszystko ok. A partnerowi przejdzie... a może juz przeszło, jak malucha zobaczył ;-)
 
reklama
Do góry