reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

ja tez juz po wizycie:-)
ksiezniczka sie ladnie wystawila i pierwsze co zobaczylismy to rozstawione nozki:-Didealnie:tak:
warzy 227gram ale niewiem ile cm bo nie mowil;-)
powiedzial ze urodze w tych dniach 27 sierpnia a 4 wrzesnia;-) DSCI0136.jpgDSCI0138.jpg
jak milo dziewuszki normalnie tyle energi mam w sobie ze sobie az musze pocwiczyc:-)
lekarz przecudowny..gdyby bylo mnie stac chodzilabym do niego:tak:no coz mam nadzieje ze spotkam go na porodowce a kto wie moze mi porod odbierze:-)
 

Załączniki

  • DSCI0136.jpg
    DSCI0136.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 59
  • DSCI0138.jpg
    DSCI0138.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 76
reklama
no to gratuluje dziewczyny potwierdzonych dziewczynek :tak:

Marzenka - ja tez mam juz dwa takie zdjęcia z wypiętym tyłkiem i rozkraczonymi nogami :-D
 
marzenka-gratuluję udanej wizyty i dziewczynki:-)
katjoshka-jak przyjmowali mnie na oddział to wg usg wyszło że mała wazy 3600 urodziła się 2500.Nie wierze w pomiary bo ciężko uchwycić całą sylwetkę bezbłędnie.
 
reklama
Marzenka gratuluję córeczki!!!

Ja też do końca w pomiary nie wierzę... choć przy porodzie powiedzieli mi że młody waży 2980...urodził się 2940, ale wiem że często się mylą lekarze. Ale w sumie to zawsze to jest taka waga szacunkowa.

Galaxia a Ty kiedy się dowiesz kto w brzuszku mieszka ?
 
Do góry