reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Halo Marzenka - no gratuluje, nie można się pomylić co do płci jak się na foto patrzy, a jeżeli chodzi o długość, to na tym etapie trudno jest pomierzyć i lekarze najczęściej operują wagą dzieciaczka.
Galaxia, mi tutaj któaś z dziewczyn pisała, że się dziecko ruchliwe od słodyczy i od zimnej wody robi:) także będziesz miała szansę je przymusić do przemieszczania się, a lekarz też musi dobrze pomierzyc z każdej strony to juz sobie poradzi:))) będę trzymała kciuki za ujawnienie się.
 
Galaxia a to już niedługo. Teraz już usg przez brzuch robią to mogą tą sondą pojedzić sobie i wypatrzeć co tam między nóżkami się znajduje. Jakieś przeczucia masz?
 
katjoshka ja ciągle jem słodycze to może dlatego lekarz mówi ze małego ADHDowca w brzuchu:-)

Mysza hehe mam nadzieje że dziewczynka, to moje przeczucie jeszcze zanim w ciąże zaszłam :-)

Ja tu myśle o płci a najważniejsze w tym badaniu bedzie to, żeby wykluczyc zespół downa i inne choroby. Tego sie najbardziej obawiam. W pracy codziennie widze chore dzieci i modlę się żebym miała zdrowego maluszka. Płeć to juz dla mnie nie jest ważna
 
marzenka gratuluje córuni :-D

jesli chodzi o wage to moja Zuzka w dzień porodu na USG ponoć ważyła 2890 a kilkanascie godzin póżniej urodziła się z waga 3480 :)
Takze w wage z usg nie wierze :tak:

CORAZ WIĘCEJ DZIEWCZYNEK SUPER :-)
 
ja po wizycie, słuchałam serduszka, usg nie miałam :baffled:, kolejna wizyta 26.04

uciekam bo klikam z takiego kompa że jedna litera 5 min wyskakuje ;/
 
Witajcie wczorajsza wizyta bardzo pozytywna :) u mnie wróżba chyba sprawdzona nie będzie bo lekarz stawia, że będzie chłopak ja tam nic nie widziałam... zobaczymy czy za miesiąc sie potwierdzi :) Brzuszek mam taki sam jak z Misią :) Dzidziuś waży ok 180g. Wszystkie wyniki w normie.
tydzień 17.jpg
 

Załączniki

  • tydzień 17.jpg
    tydzień 17.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry