reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

a nie tak dawno pisałam Ci że to jeszcze może być dziewczynka ;) chyba jednak zostanę wróżką :-D

Koniecznie szkoda by taki talent się marnował. :tak: Ale mina gina jak stwierdził że nic tam nie ma bezcenna. Znam go już kilka lat ale tak zmieszanego nigdy go nie widziałam:szok:
 
reklama
Fajnie że co niektóre z Was wiedzą czy to chłopak czy dziewczynka. Ja nie mogę się już doczekać kiedy lekarz mi powie :D Na wizycie byłam tydzien temu ale nie robił mi usg a następną wizytę mam 10.04 i mam nadzieje że wtedy umiejętnosci lekarza i moja dzidzia powiedzą mi któż to będzie. W najbliższej rodzinie męża od 23 lat nie było dziewczynki więc mamy cichą nadzieję e może :D:D
 
ja juz po wizycie
dzidzia warzy 220gram..
jakis dziwny ten lekarz tylko mnie wkurzyl bo pytam ile ma cm to powiedzial ze nie mierzy takich rzeczy!!!!pytam sie czy widac kto gosci mi w brzuszku to mi pokaz gdzie mam patrzec i do mnie widzi pani cos?bynajmniej siusiaka nie bylo widac ale ja sie tam nie nastawiam na nic.jutro bede dzwonic na 4 d
kochane a jak u was z waga ?chodzi mi o to ze przewaznie rano chodzilam na wizyty wiec na czczo i ta waga byla ok a teraz poszlam to masakra rozbierznosc taka ze szok!!! dzis specjalnie rano sie warzylam i mialam tyle co zawsze a tu jak poszlam wiec musialabym nic nie jesc przez caly dzien zeby bylo ok ale bez przesady..no i ubranie jeszcze a rano w samym staniku sie warze.zawsze tak sie warzylam...nawet jak sie odchudzalam
wiec ja biore pod uwage ta wage z rana a wy?
 
marzenka - szkoda że taki bencwał się trafił, ale na usg 4d wszystko fajnie Ci opowiedzą i pokarzą :tak: Ja przytylam jakies2 może 3 kg. Na twoim miejscu sugerowalabym sie ta wagą z rana bo wiesz juz do czego porównujesz wiec jest najbardziej wiarygodna.
 
marzenka nie idź więcej do tego lekarza, po co tracić nerwy ;/

ja się ważę tylko rano, ta waga jest wiarygodna i prawdziwa :) u mnie jeszcze nie drgnęła... jak było 66 tak jest 66 :) w pierwszej ciąży już z 6 na + byłam :)
 
mama - marzenka chyba miała tego lekarza w zastępstwie za swojego z tego co kojarzę. Ja tez na tym etapie mialam juz jakos +6 albo i wiecej a teraz tylko +2 pomimo że wymiotowałam mniej :-)
 
MARZENKO współczuje takiego lekarza... Chyba nie wie jaki zawód wykonuje, to jak byś spytała czy wsio ok to też by spytał czy coś widzisz, no burak i tyle
 
no ten lekarz w zastepstwie wiec chwilowo....ale tak czy siak nie powinien tak....
jeszcze sie wkurzylam bo dopatrzylam na l4 ze nazwisko mi zle wpisal:wściekła/y:
a chyba od jutra go nie ma...zajde jutro popytam co tu zrobic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki, gratulacje dla wszystkich, duże, piękne dzieciaczki się szykują.

Marzenka, mi też ostatnio na usg ginek powiedział, że już teraz nie mierzy się dzieci, teraz wyznacznikiem są rozmiary obwodów oraz waga. Tez byłam zdziwiona, oczywiście w końcu podał mi tą przybliżoną długość, bo męczyłam go o to ( jakby nie było płacę 300 zł więc chyba mogę wymagać). Poźniej szukalam w necie i faktycznie piszą że po 16 tygodniu pomiaru crl się nie wykonuje, a szkoda.
 
Do góry