reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
wrocilam od lekarza:-)
brzuch sie bardzo obnizyl...glowka strasznie nisko i 1 cm rozwarcia jak to stwierdzil za tydzien mozemy sie juz nie zobaczyc :)mala ma 3440 ;-)ale mnie zmotywowal extra:-)
 
Ehh...mi z wymazu wyszedł paciorkowiec :-(Nie wiem skąd to świństwo się wzięło ani żadnych objawów nie miałam itp jedynie ten wymaz pokazał, że jest :-( I jestem załamana bo się naczytałam czym do grozi dla dzidzi beksa_V6_orig.gif
Co prawda lekarz mówił na wizycie, że jak co mam się nie martwić bo po prostu dostanę antybiotyk w szpitalu, ale ja znowu się na czytałam, że nie mogą go podać za późno itp b671bd1000b9_sM_orig.gif


Oczywiście trzymam kciuki za wszystkie wizyty

marzenka

Gratuluję wizyty, no to kto wie może w tym tygodniu wylądujesz na porodówce ;-)
 

Załączniki

  • beksa_V6_orig.gif
    beksa_V6_orig.gif
    9,5 KB · Wyświetleń: 80
  • b671bd1000b9_sM_orig.gif
    b671bd1000b9_sM_orig.gif
    4,7 KB · Wyświetleń: 85
MARZENKA do dzieła kochana Zuzia już nie chce być sama ...

KADEMI ja też miałam paciorkowca podali mi antybiotyk w szpitalu dwa razy, potem robili małej badania ale jest ok nie martw się, jeszcze nie dawno nie było takich badań a pewnie tez kobiety miały paciorkowca a na necie nie czytaj info nie warto bo się człowiek tylko stresuje...
 
Ostatnia edycja:
kademi - nie denerwuj się! <tuli> Dobrze, że zrobiłaś badanie i lekarze będą wiedzieli jak zareagować! Posłuchaj lekarza a nie czytaj na necie info. Bo co grozi w przypadku grypy czy przeziębienia to też wiesz? Przy cukrzycy ciążowej co ja się naczytałam... też wyłam... Głowa do góry kochana!!!

marzenka - o fajne wiadomości :) Ustawiasz się w kolejkę :-) ?


*******

fillil
- napisz coś więcej co u Was słychać? Poopowiadaj troszkę o Zuzince :D
 
Marzenka super :-) No to teraz nie możesz dopuścić żeby Zuzia fillil była samotna;-)

Kademi spokojnie, lekarze są przygotowani,dostaniesz antybiotyk i będzie dobrze :-)
 
reklama
kademi bedzie dobrze;-)dadza antybiotyk i malej nic nie bedzie
no pewnie ze sie ustawiam kolejna ale wiecie tez sie nie chce nastawiac bo przenosze..bedzie co ma byc...
monia grzybka juz nie ma:tak:
 
Do góry