reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

No dziewczyny, jeszcze trochę. Przynajmniej dla tych z nas, które mają termin na początek września. Ja mam wrażenie, że młoda ustawia się już w bloki startowe. Niby nic a jednak czuję zmiany. 19-tego mam wizytę to zobaczę. Jeszcze do niedzieli jestem na wakacjach u rodziców.
 
reklama
My już po wizycie:) Szyjka miękka, ale Leluś jest jeszcze dość wysoko. cały czas jest ułożony główką w dół. Waży 2750g, serduszko pięknie bije:) Gin powiedział, że mogę urodzić w ciągu 2 tygodni, ale jakby się nic takiego nie zdarzyło, to mamy wpaść jeszcze 27.08 na kontrole:) Skurcze, które mam i plamienie wskazuje na to, że może już nie długo się zacznie:) Mój syn jest piekny <3 aż mi się łezka w oku kręci jak na niego patrze... :)))



Lelus.jpg
 

Załączniki

  • Lelus.jpg
    Lelus.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 46
Judyś

Super, że wszystko w porządku :-) Czyli już nie długo :-) Leoś sobie pod główkę rączkę ślicznie podłożył :-D

Ja jutro mam wizytę na 15:45 proszę o trzymanie kciuk :-)
 
reklama
Do góry