reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
mika nie martw się kochana ja w I ciązy płec poznałam dopiero w 32 tc, w II ciązy w 28 tc więc Ty tez się doczekasz, ale wiem że się nie cierpliwisz :) najważniejsze że zdrowe..
 
a glukoza z krwi taka bez picia trunku tez przeciez wykaze nieprawidlowosci ja z Grajankiem mialam w 24 tc a teraz pewnie ciut pozniej kolo 25 tc.
 
mika - kurcze szkoda że nie udało sie podejrzeć co ma między nóżkami, ale najważniejsze że dziecko zdrowe i tego się trzymaj ! ... do następnej wizyty szybko zleci :tak:


ja również już jestem po wizycie. Nie mam fajnego zdjęcia, ale za to dostalam super filmik na pamiątkę. Pomiary prawidłowe. Lekarka powiedziała że to będzie śliczna dziewczynka :cool2:
Ułożona jest już główką do dołu i niech już tak zostanie :)
Waży 450 gr a to daje aż 23 tc wiec juz nieźle wyprzedza swój termin :)
Najpierw dała się pomierzyć ( lekarka powiedziała że to pierwsze dziecko tego dnia które tak ładnie współpracuje). Potem Lili sie odwróciła i lizała łożysko co mam właśnie nagrane na filimiku i ciągle oglądam :-)
Zaskoczyła mnie bardzo ponieważ zrobiła mi tez usg dopochwowe żeby wykluczyć łożysko przodujące bo jest na przedniej ścianie dosyć nisko, ale powiedziała że wszystko dobrze :-)
 
a glukoza z krwi taka bez picia trunku tez przeciez wykaze nieprawidlowosci ja z Grajankiem mialam w 24 tc a teraz pewnie ciut pozniej kolo 25 tc.
 
JANKESOWA no ja miałam coś ok 12 tc takie bez picia glukozy, ale to chyba jest trochę róznica bo tu sie sprawdza jak organizm sobie radzi po spożyciu cukru tak mi sie wydaje ale w sumie to nie wiem.... no bo jakby to było bez różnicy to po co bysmy to piły...
 
To co mówicie to mierzenie cukru na czczo a to o niczym nie świadczy ja miałam to ok na początku pierwszej ciąży.Dopiero obciążenie glukozą wykazało cukrzycę.Dodam że normę przekroczyłam o 1:-)

Teraz od początku ciąży na czczo mam wzorcowo
 
filili nie ze bez roznicy tylko to badanie juz tez ocenia poziom cukru :tak: o to mi chodzilo ja mialam dwa razy chyba juz a teraz bedzie pyszna glukoza:sorry:

Gratulacje wizyt
 
reklama
Witam się i ja po wizycie!
Wszystko u nas w porządku:-) Zosia rośnie jak szalona- waży juz 450 więc trochę nadgoniła bo ostanio waga wskazywała młodszą ciąże a teraz o tydzień starsza niż z OM
Niunia bardzo ruchliwa, leży sobie poprzecznie, szyjke mam długą wód dużo i wszystkie wyniki w normie.
Tez mam zrobić test z obiążenia glukozą - wię bedziemy pić to syfstwo

Viline, Mika, Lori - super wieści gratuluje!|
Viline to się wyczekaliście faktycznie na to badanie...ale lekarkę super masz!
Mika- no faktycznie szkoda , że nie udało się płci podejrzeć ...teraz to czekanie....ech! Ale najważniejsza , że dzidzia dobrze się rozwija! głowa do góry!!!
Lori - heh lizanie łożyska ...to musiało super wyglądać
a jak synuś zareagował na widok siostrzyki ???
 
Do góry