reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Lori u nas na pewno już bez zmian -> będzie Ola... a właściwie to ja jakoś lubię formę Olka :-) choć mi już dwie osoby powiedziały że powinnam mówić Oleńka, Olusia a nie Olka... ale ja mam w głowie taką łobuziarę z kucykami -> po prostu taką Olkę.
 
reklama
ja jestem ciekawa w kogo wda się Lila z wyglądu bo moja rodzina to same blondynki a od męża wszyscy czarni z tendencją do ciemnej karnacji ... Mati jest podobny do mnie...ma piegi, "opala" się na czerwono i blondynek :) i cieniutkie włosy , a mąż ma takie ładne gęste. Z drugiej strony mąz z charakteru jest spokojny i niekonfliktowy i Mati ma to po nim ... to ja juz sama nie wiem co bym chciała :) życie pokarze juz za pare miesięcy :-)
 
Mamy podobne rozważania, ale my oboje dość ciemni a Szymek blondyn z kręconymi włoskami...
Jak byliśmy teraz na wizycie to mój M. właśnie śmiał się do dr na koniec jak powiedział że wszystko z malutką ok, że jakby jeszcze dr powiedział jaki będzie miała kolor włosów to mamusia będzie w pełni usatysfakcjonowana.
Ale właśnie ja czasami zadaję takie pytania "ciekawe jakie Olka będzie miała włoski"
Szymek ma taką śliczną buźkę że sporo osób mówiło że jest dziewczynką, dopiero jak mu te loczki obcięliśmy to się uspokoiło z określaniem go jako "koleżanki" :-D
 
a wiesz że mi na Matusia tez mówili że dziewczynka a ja sie wkurzalam ze jak to przeciez jest w niebieskiej kurtce :-p ... na szczescie jak podrósł to przestali :-)
 
Lori Szymek też typowo po chłopięcemu chodził ubrany, a i tak ciągle mówili że dziewczynka... raz jak kobiecie która powiedziała "o jaka śliczna dziewczynka" powiedział "że to chłopiec" to w odpowiedzi usłyszałam że " to nie możliwe" :-D

A to nasza dziewuszka... buzinki nie miała ochoty pokazywać

f9ipvr.jpg
 
Halo, ja też po wizycie
Mały rosnie jak na drożdżach waży 407 gram i wyprzedza dalej o ten tydzien, nie wiem czy to sie zmieni, ale lekarz powiedzial, ze dobrze jest:) młody jest strasznie ruchliwy, cięzko było go pomierzyć, lekarz się smiał, nawet jak młody przystał na chwile, to lekarz mówi, obawiam się, że to tylko na moment:)
oczywiscie pokazał jajka - bo jest strasznym bezwstydnikiem i wyjątkowo dał sobie poogladac i zmierzyc brzuszek, a facjatę oszczędzał.
Na pecherz dostałam furgain(bakterie) no i skierowanie do diabetologa
i tutaj chciałam bardzo podziekować Irysce, która mnie tak doskonale wprowadziła w tajniki diety cukrzycowej, że moj lekarz był pod wrażeniem, pochwalił mnie i powiedział, że miałam dobrego nauczyciela :))))
podziękowania również dla Ede i Sanyi za wsparcie w momentach mojego ryczenia cukrzycowego:) dziekuje dziewczyny.

Diabetologa mam w czwartek, a w piatek drugie podejscie do USG polowkowego, mam nadzieje, że młody się pokaże z każdej strony:)
Dziewczynom gratuluje wizyt, widze, że wszystkie będziemy mieć piekne i zdrowe maluchy,
Sanya - Adaś jest jak model :)zdjęcie nr 3(czy:)) wymiata coś w stylu - hmmm... co to ja miałem zrobić????
zdjęcia nie wrzucam, bo sama nie wiem co na nim jest:) mój lekarz się opuscił trochę jako fotograf:))
Miłego weekendu - ja się wkręciłam na obiad do mamy:)
 
Mysza84 i twoje i moje dzieciątko w brzuszku albo się wstydzi albo tak martwi co to będzie :-D Śliczne zdjęcia maluszków dziewczyny:)
Ps. Ja nie miałam 4d doktor zrobiłam nam jedno zdjęcie naszego chłopczyka ,bo tak się za głowę trzymał:) na 4 d wybierzemy się około 33 tygodnia .
 
Ja dzis mialam USG polowkowe, drugie i za razem ostatnie, kolejny raz zobacze malego (bo wiemy ze chlopak) dopiero we wrzesniu. Wszystkie wymiary i pomiary ok, wiec jestem szczesliwa :)
 
Dziewczyny tak zaskoczenia z tak cudownymi wieściami :D
Az mi się mordka śmieje :-D:-D:-D
Cieszę się że wszystko super z dziećmi !!!

Teraz czekamy na 7/8 to dopiero będzie wysyp NEWSÓW !!! ;-)
 
reklama
katjoshka-bardzo się cieszę że wszystko ok:-) I miło mi że mogłam pomóc nie tylko sobie.Dziękuję za Twoje słowa.Jak coś pisz podsunę pomysły co jeść
 
Do góry