reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

reklama
Azula - to Amelka bedzie malenka - beda ja chlopaki na rekach nosic;)

Mój maly znowu kaszle. Rano tak zanosil sie kaszlem, ze go musielismy oklepywac i dopiero przechodzilo. Pojechalam z nim do lekarza, gardlo cale czerwone, osluchowo czysty. No ki diabel... Teraz juz bez dyskusji - dostal antybiotyk i dajemy - od dwoch tygodni sie z tym kaszlem meczy, i my razem z nim. Jestem w domu do 13, potem przyjedzie Leszek i mnie zmieni a ja do pracy. Pokoncze co tam mam terminowego i od jutra w domu zostane z malym - mam jeszcze chyba 20 dni urlopu zaleglego i 26 z tego roku, takze nie musze brac zwolnienia na malego, tyle dobrze.

Babcia miala przyjechac - taka mamy umowe, ze jak maly bedzie chory to nie zawozimy jej go tylko ona przyjedzie, a raczej dziadek ja przywiezie. No ale dziadek ostatnio ocipial i dzien w dzien pije. No i nie dal rady jej przywieźć - bo wczorajszy. Wqrwia mnie to niemilosiernie - co jak co - ale jego pijanstwo to żenada - taki niby z niego dobry dziadek a w palnik musi dawac. L ma z nim pogadac, albo sie ogarnie, albo nie wozimy tam malego, bo nawet jak my wozimy, to dobrze by bylo, zeby nie byl pijany, w razie gdyby cos sie dzialo... I ja tez mam dość, jak jeszcze raz zapije i przez to bedziemy musieli zmieniac plany to mu wygarne co nim myslę i szukam niani - szkoda mi tylko babci, ale moje dziecko jest wazniejsze.
 
azula to rzeczywiście kruszynka z Amelki Hania też drobna ale już 7.800 ma ale ona wysoka się robi i znajoma lekarka stwierdziła że lepiej że będzie szczupła no i ma przemiane materii po moim tacie on też je a chudy
Flaurka zdrówka dla Hubcia ,wiem co to okropny kaszel bo jak Hania miła oskrzela to chyrlała strasznie no i pomogło oklepywanie i inhalacje
 
nie mam czasu, żeby odszukac w wątku informacji o tych mniej przybierających dzieciach, co było przyczyną itd.
będę dźwięczna jak odpiszecie w wolnej chwili..

martwi mnie trochę to małe przybieranie małego;
morfologia ok, żelazo w normie.. a przybrał na 5 tyg. 200g (co i tak jest postępem)

p.dr nie zaleciła innych badań a ja się zastnawiam czy czasem nie zrobic jeszcze badania moczu.
gdzieś wyczytałam, że małe przybieranie może byc związane z infekcją i stanem zapalnym układu moczowego..

może przesadzam najzwyczajniej, ale jakie miałyście zlecone badania dla Waszych maluchów?

podpisano
matka psychopatka
 
Marisaam u nas był problem z przybieraniem. Młoda miała lekką anemię.
A jak to wygląda u was? Tzn. jak synek przybierał do tej pory? Bo może to jednorazowa akcja.
U nas trwało to długo bo w 3,5 miesiąca tylko 1200 przybrała.
 
reklama
moj bobas znow przeziebiony :( musze sie zaopatrzyc w ten aspirator o ktorym pisalyscie. A w piatek mamy wizyte u dermatologa bo maly ma na szyi cos co pojawia sie i znik a. Trzech pediatrow towidzialo i kazdy wydal inna diagnoze. Zadna nie byla trafna :/ mam nadzieje ze dermatolog nam pomoze
 
Do góry