reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

reklama
Odebrałam dzisiaj wyniki badań Ulki i znowu nie jest dobrze. Niby morfologia ok, ale hemoglobina, hematokryt i mcv w dolnej granicy normy a żelazo grubo poniżej normy. Podaję Młodej ferrum od pół roku a wyniki się systematycznie pogarszają. Kontrolę u pediatry mamy dopiero 16 maja ale może podeślę dzisiaj męża żeby je pokazał. Teraz to już się poważnie martwię bo poprawy nie widać. Je ładnie i właściwie wszystko, również produkty bogate w żelazo. podaję jej vit. c, b6 i kwas foliowy i dalej nic.
 
katasza trzymam kciuki za poprawę wyników.
Niektóre dzieci po prostu słabo wchłaniają żelazo i najwidoczniej twoja mała jest właśnie takim ewenementem .
Ja miałam podobnie z Kubusiem ,ale my na naturalnej diecie jakoś w końcu ruszyliśmy .
Z tym ,że Kuba był tylko na mleku , kaszkach ryżowych ,marchewce ,jabłku gotowanym, kaszce ryżowej i małych ilości soi .
Nam dopiero pomogło mleko Isomil 2 ,które było dość mocno napakowane żelazem i witaminami.
 
Katasza kciuki za oprawę.
A mi Hani kilka razy dostała skoku temperatury i wczoraj wieczorem byłyśmy u lekarki i gardło czerwone ale też zabki idą to wiedziałam bo w ciągu trzech tygodni przebiły 3 i dziś następny więc mamy 6 widocznie moje dziecko postanowiło mieć do roku 8 zębów jak to jest książkowo i nadrabia zaległości i raczej to jej się uda bo dwa następne na wylocie
 
Byłyśmy dzisiaj na kontroli u pediatry. Obejrzała wyniki i zleciła żelazo 3 razy dziennie po 5 ml i tak przez kolejne 3 miesiące :no: Jak się nic nie poprawi to skierowanie do poradni hematologii.
Poza tym było ważenie- jest 9200 i mierzenie- 71 cm (ale jak na moje to ze 2 cm więcej powinno być bo się słabo prostowała).
Za 6 tygodni mamy się na szczepienie zgłosić.
 
reklama
Do góry