reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Ja mam dwie wizyty jeszcze w sierpniu 18.08 i 27.08 a glukozę 75ml mam zrobić na tę drugą wizytę, zabieram cytrynę. Obok mieszka siostra więc mam nadzieję że mnie wypuszczą bo umrę z nudów (z głodu tez pewnie) te 2g
 
reklama
Ja byłam wczoraj na wizycie, maluch ma 729 gram i nie mam wątpliwości, że to synek, widziałam piękny rozkrok, i nie dało się ukryć co tam było. Lekarz kazał mi ograniczyć sól. I czeka mnie picie glukozy blee
 
Ja niestety mam glukozę po 2h 151 ... w szpitalu na konsultację pierwszy termin 23 sierpnia ... ale znalazłam fajną lekarkę, która mnie przyjmie za dwa dni (niestety prywatnie, ale przez te 2 tyg stres by mnie zjadł ...)
 
Kasiu witaj w gronie słodkich mam :sorry:
dietka niestety do samego końca. Ja przez pierwsze 2 dni byłam bez przerwy głodna, ale to chyba tak głód "psychiczny", już sie przyzwyczaiłam (dziś się trochę zaniedbałam, bo zjadłam kanapki z białego pieczywa:zawstydzona/y:) Największy problem stanowi dla mnie liczenie kalorii, bo cos zawsze niska suma wychodzi ;)
W każdym razie uszy do góry! Po porodzie sobie odjesz :)
 
A teraz to czeka nas chyba liczenie ruchów naszych dzidziusiów, nie !?
Czytałam wczoraj w gazecie że od 28 tc trzeba liczyć ruchy, najlepiej rano i wieczorem i że musi być 10 ruchów na godzinę he he
Na wieczór OK, ale rano !!?? Ja nie dam rady chyba he he
 
Kami02 z tego co ja wiem to nie rano i wieczorem, tylko w okresie największej aktywności Twojego maluszka. Nasze dzieci się róznią i figlują w rożnych godzinach...u mnie to np będzie po obiadku i wieczorem.

ja dziś odebrałam wyniki moczu i morfologie na jutrzejszą wizytę i niestety nie jest już tak super jak do tej pory.
HGB spadło, chociaż nie jest najgorzej, 11,48.
Gorzej jest z moczem mam nieliczne krwinki czerwone i białe, i nieliczne bakterie;/ Jutro chcę rano jeszcze powtórzyć badanie...
Kurcze mam nadzieje że to nie po tym moim campingowaniu....aha i jeszcze przytulanki dzień przed...myslicie ze to może mieć jakiś wpływ?
 
Hej.
Dziś miałam wizytę. Mała w sumie jest troszkę za malutka, ale ogólnie wszystko ok. Nie może być wielka, bo ja mam 156cm.
Mam trochę za niski poziom hemoglobiny, ale ogólnie też w porządku.
Skierowana jest główką w dół.
Mama przytyła 13kg.
Ogólnie rozrabiaka.
1 września mam wizytę po 30tyg ciąży taką dokładniejszą to będzie też film i w ogóle.
Glukoza jest dobra i toxo też nie mam.
 
reklama
Cześć Anarien, gratuluję udanej wizyty i ciesze się że wszystko ok.
30 tydzień.....matko jak to brzmi...toż to już rozwiązanie coraz bliżej :szok:
 
Do góry