reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Kobitki a ja jutro kłade się do szpitala.Podobno tylko na jeden dzień.Wczoraj robiłam obciążenie i wyszło mi na czczo 97,a po obciążeniu 50g-157.Dzwoniłam dziś do lekarza i chce to sprawdzić na oddziale.Może i dobrze,będe wiedziała chociaż na czym stoje.Trzymajcie kciuki
 
reklama
Ja również miałam cukier badany około 12 tygodnia a teraz muszę zrobić krzywą cukrową. Chyba wybiorę się jutro, bo to chyba trzeba zrobić do 28 tyg. A czy wy również miałyście po 1 godzinie a potem po drugiej? Bo z tego co czytam to tylko Amerie miała, no i ja również mam takie skierowanie.
 
madziaczek trzymam kciuki :-) daj znac jak tylko sie czegos dowiesz. a co do obciazenia glukoza (czy jakos tak) to tez juz to przechodzilam i powiem szczerze, nie nalezalo to do milego uczucia.
 
dobra dziewczyny,
to ja chyba to obciążenie będę miała teraz :) znaczy za 2 tygodnie, bo moja gin kazała mi kupić glukozę, oddać krew na czczo i potem wypić i po godzinie jeszcze raz :)
Madziaczek wszystko będzie ok, dobrze, ze CI to sprawdzą
 
reklama
ja zrobiłam tylko przed i pozniej po 2 godzinach. Mi w sumie ginekolog powiedziala tylko że ma 75mg, ale juz nie mowiła czy mam robic 2 kłucia po czy tylko jedno. Ale ja zrobiłam jedno.
 
Do góry