reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

ja tam nie wiem jak moj maluszek jest ulozony bo na ostatniej wizycie jakos nie spytałam;/ ale mocne kopniaki mam u góry a na dole też czuję jakieś uderzenia w okolicach pęcherza więc może u góry są już nózki:)
w srodę wizyta wiec na pewno sprawdzimy:)
 
reklama
Dzisiaj moje maleństwo nie było wstydliwe ... jest Stasiem :-)
waży ok 800g i jest całe i zdrowe ... łożysko już nie ma ryzyka przodowania, ale ja mam podwyższoną glukozę ... zobaczymy co mi lekarka jutro na wizycie powie ...

co do pozycji to staś dzisiaj nawet w trakcie USG, które trwało 30 min zmienił z poprzecznej na miednicową i w opisie mam "położenie zmienne" :-)
 
Kasiu gratuluje udanej wizyty :)

Ja też już po wizycie :)
Termin według usg zmienił mi sie na grudzień, ale to tylko teoretycznie... :)
Dzieciaczki zdrowe, wszystko ok i są prawie identyczne. Różni je jedynie 10g i ułozone są poprzecznie, leżą sobie jedno na drugim.
Co do płci tylko jedno było na tyle łaskawe że pokazało.........siusiaka :D Drugie chyba też chłopak ale niestety zasłoniło nóżką i nadal niewiadoma :)
 
rainmanka Tobie również gratuluję udanej wizyty, super że z maluszkami wszystko ok, co do tego grudnia.....ja mam nadzieję że urodzę koło 38 tygodnia, nie chciałabym jakoś dłużej niż 40 chodzić, bo pod koniec to już ciężko pewnie będzie.
 
reklama
Do góry