reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Ayran no niestety taka sluzba zdrowia.. A najgorsze to te krzyczace Panie na recepcji.. Co jestem w Pl to sie zawsze jakas trafi, w nfz, banku, urzedach itd, ale na szczescie zawsze im odpowiadam i zawsze zmieniaja podejscie :/. W kazdym badz razie ciesze sie, ze z dzidzia wszystko ok, a na USG to moze faktycznie idz sobie prywatnie :)
 
reklama
aesthete- pewnie zdecyduję się na ten Sącz. No trudno.

Dziewczyny co wy na to ze jak któraś po wizycie napisze już jaka płeć to ja będę wpisywać do naszej listy? Bo dużo majówek tutaj podaje jaką jej płeć lekarz powiedział a do mnie na pw nic nie przychodzi odnośnie płci. ?
 
ewelinka - ja jestem za, jeśli tylko masz czas i ochotę. :-) ja jeszcze nie mam się czym chwalić, ale myślę że 19 już coś będę wiedziała. ;-)

Anetka - gratuluję wszystkiego :-) długiej szyjki, serduszka zdrowego, a przede wszystkim płci. :-)
Ja może nie tyję, za to apetyt na pewno mam większy :-p, jak będę tyle jadła już niedługo będzie to widać na wadze. ;-)
 
Gratuluję udanych wizyt:-)
dziewczyny, na który tc umawiacie się na USG połówkowe? chciałam jeszcze przed świętami, a to będzie u mnie 19 tydzień 5 dzień. Chyba nie za wcześnie?
 
ja mam 17.12 czyli 19t6d wg USG (20t6d wg OM), chciałam iść w 23tc ale mój gin powiedział, że w ok 20tc lepiej widać co z serduszkiem się dzieje...
 
gratulacje wszystkich udanych wizyt:)

ja dziś już po wizycie, pierwszy raz z mężem:)
niestety pan dr nie dał nam zdjątka tylko wydruk parametrów, ale wszystko u dzieciaczka jest w porządeczku,
na 16grudnia mam ten test glukozy, a 2 stycznia na usg!

A i najważniejsze i najśmieszniejsze że lekarz powiedział, że to chyba dziewczynka:-D!!! więc już nie wiem kompletnie,
ale zaraz błysk w głowie i przewertowanie że nakupię sukieneczek, opaseczek, spineczek ach!bardzo mnie to cieszy, no ale czy aby napewno to córeczka będzie??
 
reklama
futurystka super, że maleństwo ma się dobrze:tak: A, co wcześniej lekarz mówił, że chłopak?


Ja połówkowe mam 19 grudnia i wypada mi wtedy 20t2d.
 
Do góry