reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Ayran szkoda, że Ci usg nie zrobiła :zawstydzona/y:
A na połówkowe nie idziesz zobaczyć jak ma się maleństwo? Ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki prezent Świąteczny i zobaczyła dziubka :-)
 
reklama
Na połówkowe umówiła mnie na 8 stycznia : )

Ale chyba sobie zrobie taki prezent wcześniej ;)) Chyba nie wytrzymam całych świąt :)
 
Jestem spowrotem ;)
Ale zawiedziona niestety :/ Nie miałam w ogóle usg, tylko badanie, ponaciskała mnie, stwierdziła że wszystko ok.... A ostatnio mówiła ze na dzisiejszej wizycie moze już będzie widać płeć :wściekła/y:
Chyba nie zrobiła mi usg bo nie mają już kasy z nfz. Pani z rejestracji dzisiaj na wszystkich krzyczała, że na grudzień już nikogo nie przyjmują, tylko ciąże. ;-)
Tak myślę, że chyba zrobię sobie prezent gwiazdkowy i pójdę gdzieś prywatnie na usg ;)

Pytałam lekarkę o badania, czy nie powinnam zrobić jakichś dodatkowych teraz i powiedziała mi że nie... Dziwne, bo nawet nie mam zrobionych wszystkich tych podstawowych.
oj, no to szkoda :) ale ważne że Cię chociaż zbadała i że jest ok :) ja to bym nie wytrzymała gdybym nie miała na wizycie usg :D
co do badań to może na własną rękę zrób? mam gdzieś listę badań, które powinno się zrobić :)
 
Kurcze a u mnie w tej małej miejscowości jest problem z usg połówkowym. Piszę do nich to mi piszą ze robią tylko zwykłe usg itp.
Z Medicoru mi odpisali ze robią usg z konsultacją ginekologiczną za 120 zl. Ale to chyba nie jest usg połówkowe !? Zgupiałam bo pisałam otwarcie ze chodzi mi o usg genetyczne połówkowe.
 
Kurcze a u mnie w tej małej miejscowości jest problem z usg połówkowym. Piszę do nich to mi piszą ze robią tylko zwykłe usg itp.
Z Medicoru mi odpisali ze robią usg z konsultacją ginekologiczną za 120 zl. Ale to chyba nie jest usg połówkowe !? Zgupiałam bo pisałam otwarcie ze chodzi mi o usg genetyczne połówkowe.
A gdzie pytałaś? Jak masz niedaleko to może zapytaj w Gorlicach albo Nowym Sączu?
 
Hej, ja po wizycie:) Gin powiedział że mam nieprzyzwoicie długą szyjkę:) Wszystko w porządku, usg nie miałam tylko szybkie sprawdzenie serducha i płci. No i u nas już praktycznie na 100% będzie drugi siurek:) Powiedział że w przeciągu dwóch tygodni powinnam poczuć ruchy. Połówkowe w sylwestra. Najgorzej z wagą bo jadę równo do góry praktycznie kg na tydzień. Jak tak dalej pójdzie to jak słoń będę chodzić:)
 
Hej, ja po wizycie:) Gin powiedział że mam nieprzyzwoicie długą szyjkę:) Wszystko w porządku, usg nie miałam tylko szybkie sprawdzenie serducha i płci. No i u nas już praktycznie na 100% będzie drugi siurek:) Powiedział że w przeciągu dwóch tygodni powinnam poczuć ruchy. Połówkowe w sylwestra. Najgorzej z wagą bo jadę równo do góry praktycznie kg na tydzień. Jak tak dalej pójdzie to jak słoń będę chodzić:)

Gratuluję wizyty i drugiego synka ;-)

Ewelinka - to masz ciężki orzech do zgryzienia. Ja z daleka więc nic nie pomogę niestety
 
reklama
Hej, ja po wizycie:) Gin powiedział że mam nieprzyzwoicie długą szyjkę:) Wszystko w porządku, usg nie miałam tylko szybkie sprawdzenie serducha i płci. No i u nas już praktycznie na 100% będzie drugi siurek:) Powiedział że w przeciągu dwóch tygodni powinnam poczuć ruchy. Połówkowe w sylwestra. Najgorzej z wagą bo jadę równo do góry praktycznie kg na tydzień. Jak tak dalej pójdzie to jak słoń będę chodzić:)
No to gratuluję synka :) i udanej wizyty :) u mnie też waga idzie do góry, ale póki co wszystko idzie w brzuch ;) jak zacznie iść w dupę to będzie problem :D

No właśnie pytałam w Gorlicach i tutaj nie robią takich badań! No szok :wściekła/y:
W Nowym Sączu juz tak ale mam trochę dalej.
No szok, że w Gorlicach nie robią :O chyba jak przejeżdżałam przez Tuchów to tam była jakaś super wypasiona klinika ginekologiczna, ale też nie wiem jak daleko tam masz... Zobacz może jeszcze Grybów?
 
Do góry