reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Lenka od 14tyg twierdził, że to chłopak będzie a tu bum cyk cyk dziewczynka dziś:-Dcieszy mnie to i to no ale już bym chciała coś nakupić a właściwie to nie wiem co mam robić?
 
reklama
Gratuluję Wam udanych wizyt!! :-)

I przede wszystkim gratuluję wszystkim które poznały już płeć i po cichu zazdroszczę... :zawstydzona/y:


Ja leciałam do PL z myślą że między innymi dowiem się jakiej płci jest mój maluszek, niestety nadal nie wiem...
Ginekolog u którego byłam w piątek obstawiał dziewczynkę, ale ponieważ dzidziuś miał pępowinę między nóżkami więc powiedział że to nic pewnego, jednak wygląda na dziewczynkę, w sobotę z kolei inny gin powiedział mi że jemu maluszek wygląda na chłopca... Ech, byłam pewna że potwierdzi mi wersję ginekologa z piątku, już planowałam zakupy w różu, rzeczy córci ze strychu zniosłam. a tu zbił mnie z tropu całkowicie... Nie wiem czy mogę mu ufać z tym chłopcem bo chłopina wyglądał na przemęczonego, ledwo na oczy patrzył...

Co do zakładów która z nas jako ostatnia pozna płeć maluszka, mogę śmiało dołączyć... :sorry: Mój maluszek nie chce za bardzo pokazać co ma między nóżkami...

Mamusia Blaneczki Tobie kazali brac witaminy tu w UK?? Mnie w 2 miejscach powiedzieli że nie ma potrzeby i że w UK nie praktykuje się takich rzeczy... :baffled:



To wklejam Wam foteczki mojego maluszka, troche ich mam ;-)
Ten gin obstawiał dziewczynkę:

asia 03.12.2013 066.jpgasia 03.12.2013 067.jpgasia 03.12.2013 068.jpgasia 03.12.2013 069.jpgasia 03.12.2013 070.jpg



A gin od tych zdjęć obstawiał chłopca:

asia 03.12.2013 074.jpgasia 03.12.2013 076.jpg
 

Załączniki

  • asia 03.12.2013 066.jpg
    asia 03.12.2013 066.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 88
  • asia 03.12.2013 067.jpg
    asia 03.12.2013 067.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 78
  • asia 03.12.2013 068.jpg
    asia 03.12.2013 068.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 88
  • asia 03.12.2013 069.jpg
    asia 03.12.2013 069.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 82
  • asia 03.12.2013 070.jpg
    asia 03.12.2013 070.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 87
  • asia 03.12.2013 074.jpg
    asia 03.12.2013 074.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 90
  • asia 03.12.2013 076.jpg
    asia 03.12.2013 076.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 88
Gratuluję udanych wizyt:-)
dziewczyny, na który tc umawiacie się na USG połówkowe? chciałam jeszcze przed świętami, a to będzie u mnie 19 tydzień 5 dzień. Chyba nie za wcześnie?
mi gin kazał iść w okolicach 23 tc :)

gratulacje wszystkich udanych wizyt:)

ja dziś już po wizycie, pierwszy raz z mężem:)
niestety pan dr nie dał nam zdjątka tylko wydruk parametrów, ale wszystko u dzieciaczka jest w porządeczku,
na 16grudnia mam ten test glukozy, a 2 stycznia na usg!

A i najważniejsze i najśmieszniejsze że lekarz powiedział, że to chyba dziewczynka:-D!!! więc już nie wiem kompletnie,
ale zaraz błysk w głowie i przewertowanie że nakupię sukieneczek, opaseczek, spineczek ach!bardzo mnie to cieszy, no ale czy aby napewno to córeczka będzie??
no to gratuluję udanej wizyty :) kolejna dziewczynka! :D ale będzie babiniec w maju :D

Gratuluję Wam udanych wizyt!! :-)

I przede wszystkim gratuluję wszystkim które poznały już płeć i po cichu zazdroszczę... :zawstydzona/y:


Ja leciałam do PL z myślą że między innymi dowiem się jakiej płci jest mój maluszek, niestety nadal nie wiem...
Ginekolog u którego byłam w piątek obstawiał dziewczynkę, ale ponieważ dzidziuś miał pępowinę między nóżkami więc powiedział że to nic pewnego, jednak wygląda na dziewczynkę, w sobotę z kolei inny gin powiedział mi że jemu maluszek wygląda na chłopca... Ech, byłam pewna że potwierdzi mi wersję ginekologa z piątku, już planowałam zakupy w różu, rzeczy córci ze strychu zniosłam. a tu zbił mnie z tropu całkowicie... Nie wiem czy mogę mu ufać z tym chłopcem bo chłopina wyglądał na przemęczonego, ledwo na oczy patrzył...

Co do zakładów która z nas jako ostatnia pozna płeć maluszka, mogę śmiało dołączyć... :sorry: Mój maluszek nie chce za bardzo pokazać co ma między nóżkami...

Mamusia Blaneczki Tobie kazali brac witaminy tu w UK?? Mnie w 2 miejscach powiedzieli że nie ma potrzeby i że w UK nie praktykuje się takich rzeczy... :baffled:



To wklejam Wam foteczki mojego maluszka, troche ich mam ;-)
Ten gin obstawiał dziewczynkę:

Zobacz załącznik 597425Zobacz załącznik 597426Zobacz załącznik 597427Zobacz załącznik 597428Zobacz załącznik 597429



A gin od tych zdjęć obstawiał chłopca:

Zobacz załącznik 597430Zobacz załącznik 597431
gratuluję :) bobas piękny :) mi się wydaje po fotkach że dziewczynka, ale ręki uciąć sobie nie dam... no ale najważniejsze że wszystko jest ok :) moja panna chętnie rozkłada nogi na usg ;) mam nadzieję że za kilkanaście lat tak rozkładać nie będzie :p



ja dzisiaj też byłam na wizycie :) mała przespała całe usg, gin ją pukał i stukał, ale zasnęła kamiennym snem :p zabrałam moją mamę żeby wnuczkę zobaczyła, to się mama popłakała jak gin dał posłuchać serduszko :)
córcia dzisiaj kiepsko ułożona była, mam fotkę tylko nóżki i rączki i stópki :D no ale wszystkie pomiary są ok :)
skan1.png
 

Załączniki

  • skan1.png
    skan1.png
    49,3 KB · Wyświetleń: 53
Aesthete gratuluje pieknej wizyty fajnie ze mama wzuszona;-)
Futurystka powiem Ci ze chyba bym czekala do porodu z ubraniami skoro co chwile inna plec mowia hahhai gartuluje ;-0
Reszcie o ktorych nie wspomnialam rowniez Gratki !

My wczoraj po wizycie MLODY POTWOERDZONY Borysek pokazal ladnie siusiaka;-)
ma 10,82 cm narzady przeplywy ok, lozysko przodujace nisko, i wsio ok by bylo gdyby nie cisnienie ktore coraz czesciej daje o sobie znac dostalam tabletki na obnizenie a przy mocnych bolach glowy przy cisnieniu moge zjesc pyralgne tak wiec juz musialam dzis z tego skorzystac, przez to cisnienie i bole glowy nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac;/

Ma ktoras problem teraz z cisnieniem??
 
saga, gratuluję udanej wizyty. mnie ostatnio często głowa boli, ale nie wiązałam tego z ciśnieniem. może to rzeczywiście wina tego? dzisiaj miałam 157 na 90-parę. i co wizytę mam w tych okolicach.
póki za 1kg na plusie od ostatniej wizyty więc nie jest źle. waga na razie przystopowała, ale w sumie i tak już mam 7kg na plusie...
 
futurystka w 14 tyg lekarz mógł się jeszcze pomylić, bo ponoć gdzieś do 16 tyg naprawdę ciężko rozróżnić i czasem z siusiaka może zrobić się pipka i odwrotnie :D Na kolejnym usg pewnie wszystko się potwierdzi :)


joanna śliczne maleństwo :) Lekarzem nie jestem, ale na zdjęciu nóżek też nie widziałam żeby coś dyndało ;)


aesthete długie nogi będie miała Twoja córcia :D Super, że zabrałaś mamę na usg. Napewno dla niej to wielkie przeżycie :)


saga super, że z małym wszystko dobrze :)
 
Joanna ale masz fajnie duzo zdjec :) fajnie, ze z dzidziusiem wszystko ok :) mi polozna powiedziala, ze jak chce to moge brac multi witaminy ale nie musze :)/).

Aeshte corcia cos nie lubi byc podgladana :D ciesze sie, ze wszystko okej :)

Saga gratuluje synka! Fajnie, ze rosnie jak powinien i w ogole, ze wszystko w porzadku. Tylko kiepsko z tym Twoim cisnieniem, no ale masz tabletki to powinny pomoc :)
 
reklama
gratulacje wszystkich udanych wizyt:)

ja dziś już po wizycie, pierwszy raz z mężem:)
niestety pan dr nie dał nam zdjątka tylko wydruk parametrów, ale wszystko u dzieciaczka jest w porządeczku,
na 16grudnia mam ten test glukozy, a 2 stycznia na usg!

A i najważniejsze i najśmieszniejsze że lekarz powiedział, że to chyba dziewczynka:-D!!! więc już nie wiem kompletnie,
ale zaraz błysk w głowie i przewertowanie że nakupię sukieneczek, opaseczek, spineczek ach!bardzo mnie to cieszy, no ale czy aby napewno to córeczka będzie??

czyli nie jestem jedyną zaskoczoną płcią :pPP gratuluję z całego serca

Gratuluję Wam udanych wizyt!! :-)

I przede wszystkim gratuluję wszystkim które poznały już płeć i po cichu zazdroszczę... :zawstydzona/y:


Ja leciałam do PL z myślą że między innymi dowiem się jakiej płci jest mój maluszek, niestety nadal nie wiem...
Ginekolog u którego byłam w piątek obstawiał dziewczynkę, ale ponieważ dzidziuś miał pępowinę między nóżkami więc powiedział że to nic pewnego, jednak wygląda na dziewczynkę, w sobotę z kolei inny gin powiedział mi że jemu maluszek wygląda na chłopca... Ech, byłam pewna że potwierdzi mi wersję ginekologa z piątku, już planowałam zakupy w różu, rzeczy córci ze strychu zniosłam. a tu zbił mnie z tropu całkowicie... Nie wiem czy mogę mu ufać z tym chłopcem bo chłopina wyglądał na przemęczonego, ledwo na oczy patrzył...

Co do zakładów która z nas jako ostatnia pozna płeć maluszka, mogę śmiało dołączyć... :sorry: Mój maluszek nie chce za bardzo pokazać co ma między nóżkami...

Mamusia Blaneczki Tobie kazali brac witaminy tu w UK?? Mnie w 2 miejscach powiedzieli że nie ma potrzeby i że w UK nie praktykuje się takich rzeczy... :baffled:



To wklejam Wam foteczki mojego maluszka, troche ich mam ;-)
Ten gin obstawiał dziewczynkę:

Zobacz załącznik 597425Zobacz załącznik 597426Zobacz załącznik 597427Zobacz załącznik 597428Zobacz załącznik 597429



A gin od tych zdjęć obstawiał chłopca:

Zobacz załącznik 597430Zobacz załącznik 597431
nie widzę nic dyndającego między nóżkami:p
Aesthete gratuluje pieknej wizyty fajnie ze mama wzuszona;-)
Futurystka powiem Ci ze chyba bym czekala do porodu z ubraniami skoro co chwile inna plec mowia hahhai gartuluje ;-0
Reszcie o ktorych nie wspomnialam rowniez Gratki !

My wczoraj po wizycie MLODY POTWOERDZONY Borysek pokazal ladnie siusiaka;-)
ma 10,82 cm narzady przeplywy ok, lozysko przodujace nisko, i wsio ok by bylo gdyby nie cisnienie ktore coraz czesciej daje o sobie znac dostalam tabletki na obnizenie a przy mocnych bolach glowy przy cisnieniu moge zjesc pyralgne tak wiec juz musialam dzis z tego skorzystac, przez to cisnienie i bole glowy nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac;/

Ma ktoras problem teraz z cisnieniem??

gratuluję potwierdzonego Boryska:) z ciśnieniem nie pomogę, wiecznie mam za niskie:)


aesthete padłam z tego rozkładania nóg za kilkanaście lat:pPPPP
 
Do góry