reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Aesthete to mialas jeszcze wyzsze niz ja mam moje ocyluje teraz od 140do 148 na70-88.. co gin na to mowilas mu? z cisniniem w ciazy trzeba bardzo uwazac rozeznalam sie w temacie troche z dziewczyn z forum z ciazy poprzedniej i kazaly mierzyc< gin tez> uwazac wiecej odpoczywac, i wszystkie mialy cc i kilka przedwczesny porod;/
 
To niesamowite że opinie lekarzy są tak różne... z tego co wiem, to mój gin NIGDY nie wprowadził żadnej swojej pacjentki w błąd :tak: podobno jego rozpoznawanie płci jest 100% trafne :-p więc ja jestem pewna że będzie synuś :tak:
 
Aesthete to mialas jeszcze wyzsze niz ja mam moje ocyluje teraz od 140do 148 na70-88.. co gin na to mowilas mu? z cisniniem w ciazy trzeba bardzo uwazac rozeznalam sie w temacie troche z dziewczyn z forum z ciazy poprzedniej i kazaly mierzyc< gin tez> uwazac wiecej odpoczywac, i wszystkie mialy cc i kilka przedwczesny porod;/
Hmm... Szczerze to mi nic na to nie powiedział :/ do karty ciąży wpisuje mi niższe... Chyba pożyczę od mamy ciśnieniomierz i będę w domu sobie mierzyć i zobaczę czy tak mam ciągle :)
 
Aesthete super że mama tak przezywa z Tobą ciążę, i fajnie że po wizycie wszystko ok z maluszkiem. :-) Ciśnienie obserwuj...

Sagaa gratuluję potwierdzenia płci!! :-)

Czyli wszystkie z Was jak na razie obstawiają u mnie córcię, zobaczymy jak będzie. Ja już byłam po tej piątkowej wizycie na 100% nastawiona na dziewczynkę, ale ten lekarz z soboty namieszał mi w głowie całkowicie...

Lena w 16 tc poważnie ciężko jeszcze rozróżnić płeć? Ja na tych wizytach byłam własnie w skończonym 16 tc.
 
witam witam:)
byłam wczoraj na wizycie:)
ale mój skarbuś nie chciał współpracować z mamusią i stwierdził że nie zrobi miłego prezentu na ślub:D....trudno...jego strata:D....a szłam z zamiarem zakupienia w rossmanie takiej fajnej szczotkido włosków:D...ale nie wiedziałam w końcu czy róż czy błękit:D...a szłam z nadzieją rozpoznania płci na 100%:/....ale przynajmniej dobrze że z dzidzią wszystko ok:) tylko też mam problem z ciśnieniem....wczoraj na wizycie miałam 145/71...a dziś jakieś kołatanie czuje:/...ale wstrzymam się do jutra bo też mam wizyte....
 
Joanna23 - piękny maluszek,;-) a i możemy
sobie podać ręce u mnie też nic nie
wiadomo,:sorry2: ale u Ciebie to chyba..
dziewczynka. :-p


aeshete - super że z maleńką w porządku, :tak:
trzymam kciuki też za to, aby w
przyszłości była grzeczną dziewczynką.:-p


saga - gratuluję udanej wizyty i potwierdzenia
płci,:tak: a Borysek bardzo ładne imię.:-)

Ewelinnn - ważne że wszystko z maleństwem w porządku,;-) cierpliwość tylko to
nam zostało, jeśli chodzi o płeć.:-p
 
Joanna do 16 tygodnia moze nie, ze jest ciezko, ale narzady chlopczykow i dziewczynek wygladaja na tym etapie bardzo podobnie. Dlatego zaleca sie ze wstrzymaniem sie do przynajmniej 18-20 tygodnia dla wiekszej pewnosci gdy narzady juz w pelni sie wyksztalca.
 
reklama
Joanna do 16 tygodnia moze nie, ze jest ciezko, ale narzady chlopczykow i dziewczynek wygladaja na tym etapie bardzo podobnie. Dlatego zaleca sie ze wstrzymaniem sie do przynajmniej 18-20 tygodnia dla wiekszej pewnosci gdy narzady juz w pelni sie wyksztalca.


no idealny przykład u mnie i futurystki:pPP


Ewelinnn najwazniejsze że z maluchem wszystko dobrze:)



 
Ostatnia edycja:
Do góry