reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

mojej kuzynce tez prawie do końca ciąży mówili ze dziewczynka i to 3 lekarzy a dopiero kilka dni przed porodem dowiedziała się ze chłopak
 
reklama
Kobietki, gratuluje udanych wizyt! Strus mam nadzieje, ze na nastepnej wizycie sie dowiecie kto tam mieszka :)

Moja kolezanka nakupywala rozowych ciuszkow dla dziecka swojej siostry, wszyscy lekarze mowili ze bedzie dziewczynka. Niestety wszyscy sie pomylili i wyszedl chlopczyk :)
Wiec zycze Wam wszystkim, zeby Wasi lekarze sie nie pomylili :)
 
Dlatego chyba najlepiej jednak na początek takie uniwersalne ciuszki wybierać :happy:

Struss gratuluje wizyty! Widzę, że jednak na nfz to taki niefajny standard, że nie dadzą popatrzeć na monitor. Dlatego postanowiłam się nie upominać o usg, tylko sobie prywatnie idę i mam full wypas. Chyba wychodzą z założenia, że to jest informacja dla lekarza co na tym usg widzi. A wiadomo, że mamusia złakniona widoku rosnącego bobaska :-)
 
Struss, Szkoła - gratuluję wizyt ;-)

Ja też nie znam płci jeszcze. Dzisiaj się umówiłam na usg połówkowe na 17/12 do szpitala będzie to 19 t 4 d, jutro na wizycie zapytam gina czy może być. Bo na ten termin mnie dopisali, a tak wolny pierwszy termin jakoś jak bym była w 24 tc. Masakra u nas z terminami.
Ale i tak chcemy iść niedługo prywatnie popatrzeć co i jak. Bo w szpitalu nic nie pokazują :-(
 
martuska507 dziękuję :-) 16 grudzień bez usg :-(

struss ciesze się że zdrowa dzidzia :)

szkola13
gratki udanej wizyty :) Moje maleństwo ostatnio też dawało niezłe fikołki :-) ciężko było zmierzyć :)

ekona o widzisz :) Ja też na początku myślałam o 2 lekarzach tzn prywatny i państwowy, ale przeszłam na nfz Nie robią jakiegoś problemu że na nfz/ chodzisz tylko po skierowanie na badania? No i ma się rozumieć są to dwaj inni lekarze :)

ewelinka2106 Ja też jeszcze nie wiem i nie wcześniej jak styczeń się dowiem jakby co :)

Cieszę się z udanych wizyt i zdrowych pociech :*
 
gratuluję dziewczyny zdrowych dzieciątek:tak::-)
kurcze z tymi pomyłkami to masakra:szok:

ehh teraz żałuję że nie poszłam jeszcze do tego poprzedniego gin chociaż mnie wkurzył wizytę u nowego mam dopiero 16 i zaczynam się martwić czy wszystko jest ok nie poszłam bo nic mnie nie boli jakoś szczególnie nie boli nie mam twardnień czy coś hmm schizy ciążowe:baffled:
 
reklama
cześć dziewczyny. Tydzień temu byłam na USG i okazało się, że mam mało wód... w pierwszej ciąży nie miałam tego problemu, niby mieszczę się jeszcze w normie ale i tak się martwię. Gin kazał mi dużo pić... więc ciągle z butlą wody chodzę... może któraś z was miała podobny problem i coś mi podpowie, doradzi, uspokoi???? A co do płci to też nie znam... a chodzę prywatnie.. następne USG 16 grudnia.. może się dowiem :)
 
Do góry