reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Dziewczyny a Czy za USG polowkowe placicie jakos osobno - mowie o wizytach prywatnych czy macie to w cenie normalnej wizyty>?

Ja chodzę na usg do innego lekarza bo mój nie ma u siebie usg. A na te ważne badania warto chodzić do specjalisty z międzynarodowym certyfikatem wiec chodze.
Poza tym jak byliśmy ostatnio na usg zeby sprawdzić płeć to z racji urodzin obniżył mi cenę za usg, a mój gin wcale nie wziął za wizytę :)
 
reklama
gratuluję udanych wizyt wszystkim :* nie odniosę się do każdej z osobna, bo dzisiaj padam na pysk :/

ja poszłam na to bezpłatne badanie usg 3d/4d. zdjęć nie wrzucam, bo mała dzisiaj pozować nie chciała i kiepskiej jakości są. waży 195 gram, wszystkie pomiary ok. w środę normalna wizyta u mojego gina to może jakieś ładne fotki będą :)
 
Odnosnie tych badan genetycznych,to Wam powiem,ze sie martwilam dlaczego lekarz mi ich jeszcze nie proponowal,a okazalo sie,ze robia je u nas po 20 tygodniu. Takze troche mnie to uspokoilo.
 
ja też nie maiłam tych badań lekarz nic mi nie mówił jak poszłam do innej lekarki to powiedziała że ten lekarz mnie na nie nie wyśle bo jestem młoda :dry: zobaczę co mi powie ten całkiem nowy lekarz może po 20tyg mnie wyśle trochę się martwię :-(
 
reklama
ja też nie maiłam tych badań lekarz nic mi nie mówił jak poszłam do innej lekarki to powiedziała że ten lekarz mnie na nie nie wyśle bo jestem młoda :dry: zobaczę co mi powie ten całkiem nowy lekarz może po 20tyg mnie wyśle trochę się martwię :-(

Nie martw sie mi_lva. Ja tez sie martwilam ale kolezanka mi wytlumaczyla, dlaczego niektorzy lekarze wysylaja pozniej na te badania. Wczesniej za duzo nie zobacza,a po 20 tygodniu jest im latwiej wszystko ocenic. Ja nawet sie ciesze,ze pojde pozniej. Jednak wczesniej,tez sie martwilam tak samo jak i Ty:) Glowa do gory :)
 
Do góry