reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Gratuluje udanych wizyt i samych dobrych wieści!!!
Oglądanie bliźniaków sprawiło mi dużą radochę! Słodkie są!

Zosiasamosia piszesz o opryszce, ja już wcześniej tez o tym pisałam i byłam z tym u Ginekologa, maść antywirusowa koniecznie- Vratazolic, Hascovir, jak się będzie powtarzać i będzie męcząca, czyli rozlazła i trudnowyleczlna, nawet powinno się brać Hascovir w tabletkach bo taka opryszcza nie jest fajna dla dziecka :cool:
 
Struss dziękuję Ci bardzo! Sądziłam, że może w ciąży takich maści za bardzo nie można, ale powinnam gdzieś mieć w domu to przysmaruję. Na mnie super też działały plastry Comped, ale ostatnio mąż pozużywał.
 
dziewczyny gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości. Oglądałam zdjęcia bliźniaków. Interesowało mnie to, bo sama mam siostrę bliźniaczkę :) świetne są te dzieciaczki :)
 
Może i ja się przyłącze :) muszę troszkę nadrobić, ale nie wiem czy dam radę to wszystko ogarnąć :) cała radość w pięknych zdjęciach :-)
Termin mam na 5 maja :) ostatnie a zarazem pierwsze usg miałam 12.11 wszystko jest jak najbardziej w porządku z dzidzią z tego co wiem... rośnie zdrowo, fika masakrycznie :) nie dało się nawet zmierzyć :-). Wcześniej miałam mało płynu w brzuszku i kazał mi dużo pić płynów, teraz jak zapytałam to powiedział że jest ok. Więc ufff
 
Ostatnia edycja:
gratuluję udanych wizyt i ślicznych dzidziolków :)
U mnie w rodzinie też są bliźniaczki jednojajowe u mojej kuzynki :)
I nawet jestem mamusią chrzestną jednej z nich :cool:
Jednojajowe, a charakterki zupełnie różne :))

madziulek współczuję, wiem co czujesz :( trzymaj się kochana :*

U mnie po wczorajszej wizycie wszystko ok :)
Niuniuś ma 10,2cm serduszko biło 162 razy na minutę, główka 3,15cm :)
Na usg ssało kciuka :-D
Oczywiście płci nie zobaczyłam, bo się źle ułożyło ale najważniejsze że wszystko ok!
Mąż był przy usg i zaglądał ginowi przez ramię, widziałam jaki dumny jak słuchał serduszka ... prawie miał łzy w oczach :-D
Później się przyznał, że siusiaka wypatrywał, ale powiedział że dzidziol pewnie czeka na następną wizytę 5 grudnia aby zrobić nam prezent mikołajkowy :-)
Oczywiście mamusi ciśnienie skoczyło z tych emocji do "aż" 120/90 aż lekarz się śmiał :-D
Powiedziałam o tym moim bólu brzucha co mnie dopadł ostatnio, że nie mogłam wręcz chodzić, to dopytywał jaki ból, jak długo i w którym miejscu czy może się przedźwigałam czy coś... zbadał mi szyjkę ale powiedział że wszystko ok .... uf...
Może po prostu jem za ciężkostrawne rzeczy... ech a ja mam takie smaki na grochówkę, fasolówkę,fasolkę po bretońsku gołąbki...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Na następny raz mam sobie tylko zrobić badanie moczu :tak:
a na prenatalne muszę jechać do innego miasta, bo tam gdzie ja chodzę już nie robią prenatalnych od dawna...;/
ale to dopiero po 15 grudnia :tak:
Oto zdjęcia:
2013-11-21 17.49.37-1.jpg 2013-11-22 06.11.16.jpg

Chyba gin zmieniał papier bo taki nieprzyjemny zapach zdjęć że blee...:-(
 

Załączniki

  • 2013-11-21 17.49.37-1.jpg
    2013-11-21 17.49.37-1.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 122
  • 2013-11-22 06.11.16.jpg
    2013-11-22 06.11.16.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry