reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Super że z waszymi dzieciaczkami wszystko ok:) Ja to bym chciał też już wiedzieć kto tam siedzi:) Ale może w końcu 9.12 sie dowiem a to jeszcze 3 tygodnie jak ja to wytrzymam:zawstydzona/y:
 
aguśka, to gratuluję udanej wizyty :) ciekawe czy Twój mąż dobrze trafił że to syn ;)

nadzieja, ja z kolei mam wiecznie zatkany nos ale to chyba przez alergię :p
 
Gratuluję udanych wizyt!
wczoraj odebrałam wyniki posiewu i cytologii - wsio w normie. Czyli od strony medycznej nie mam powodu do zmartwień :) następna wizyta w połowie grudnia.
 
Chodzę na NFZ... ale teraz na wizycie jak będę to powiem, żeby mnie umówił do siebie prywatnie. Kiedyś do niego chodziłam to wizyta naprawdę długo trwała, wszystko szczegółowo tłumaczył iwgl, a na nfz... raz dwa i koniec.
 
reklama
Witajcie,
w czwartek mialam USG z pomiarami. Wszystkie parametry wyszły w porządku, kamień spadl mi z serca bo jednak zawsze przed wizyta jestem zestresowana i boje sie czy wszystko bedzie ok. Dzidzius mial 65mm i zmienil mi sie termin porodu o 3 dni- teraz wyszlo, ze 23 maja a byl 26 maj. Lekarz powiedział, ze obstawia w 70% dziewczynke:) Jutro mam wizyte kontrolna w gabinecie i rano robie badania- krew i mocz.
 
Do góry