reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Hej Dziewczyny w końcu w domku :-) jestem padnięta ... u nas po wizycie wszystko dobrze :-) wszystkie parametry w normie tydzień oczekiwania na wyniki z krwi i jak będzie coś nie tak to lekarz zadzwoni a jak wszystko w normie to omówi wszystko przy następnej wizycie czyli 12.12. jeszcze nie było widać kto tam zamieszkuje w moim brzucholku mąż od razu mówił że widzi pisorka i że to chłopiec na co pani doktor się zaśmiała i powiedziała że coś tam jest ale nie potwierdza że to chłopiec i że może się jeszcze wchłonąć na co mój kochany stwierdził ze jest to pisiorek i jest tak duży że się na pewno nie wchłonie:-p w sumie nam to wszystko jedno tylko żeby zdrowe było :-) nic "idę" nadrabiać czytanie....
 
a i nadzieja cieszę się ze u Ciebie też wszystko dobrze :-)
a dziewczyny Wasze dzieciaczki są przesłodkie :-) aż chce się je oglądać :-)
ja jutro przejrzę nasze zdjęcia i coś dodam jak się nada;-)
 
nadzieja gratuluje udanej wizyty. Jak dzidzia wstydliwa, to moze dziewczynka? ;-)masz jakieś przeczucia?

Przeczucia... hmm... mój wrodzony optymizm podpowiada mi, że skoro ja wolałabym dziewczynkę, a M chłopca, to pewnie będzie chłopiec ;) chyba wolę kwaśne niż słodkie, chiński kalendarz wskazuje na chłopca i w sumie pierworodny mógłby być syn, więc fajnie ;) będę się cieszyła i z chłopca i z dziewczynki. M też, ale bardzo go kręcą chłopięce zabawki i mam wrażenie, że z tego względu ciągle żartuje, że chłopak będzie ;)

a i nadzieja cieszę się ze u Ciebie też wszystko dobrze :-)
a dziewczyny Wasze dzieciaczki są przesłodkie :-) aż chce się je oglądać :-)
ja jutro przejrzę nasze zdjęcia i coś dodam jak się nada;-)

widzę, że u Was też jeszcze płeć nieznana... ;) mam wrażenie, że nasz lekarz bardziej się przejmował tym, że jeszcze nic nie widać, niż my, bo jeszcze w progu na pożegnanie nam mówił, że następnym razem na pewno już zobaczymy ;)
 
nadzieja, gratuluję udanej wizyty :) a fotki żadnej nie dostałaś? ja też bardziej smak mam na kwaśne niż na słodkie i dziewczynka jest :p

Mamusia Blaneczki, musiałabym chyba zeskanować, ale na żywo widać główkę, tułów i zarys oczek. Jednak nie oszukujmy się, zdjęcie robione w 15t1d więc nie będzie aż tak dokładnie wszystko widoczne :)
 
nadzieja, gratuluję udanej wizyty :) a fotki żadnej nie dostałaś? ja też bardziej smak mam na kwaśne niż na słodkie i dziewczynka jest :p

Mam focie, ale taka niewyraźna... wyraźnie to tylko kręgosłup na niej widać ;P więc nie wrzucam...

aha, pytałam o moje krwawe babole w nosie... tzn. że często, praktycznie codziennie leci mi krew z nosa, ale nie taki krwotok, tylko takie właśnie babole... gin mówi, że to normalne, bo śluzówka się obkurcza i żeby nawilżacz powietrza kupić do domku, bo i tak się przyda jak baby już będzie i żeby nawilżać skórę w nosie wodą morską...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję :-) jakie duże już te nasze 'maleństwa' :-)

Ja chyba się zeschizuję do mojego usg, jeszcze tydzień... a tyle głupich myśli mi przychodzi do głowy :-(
 
Do góry