reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Boskiiee dzidziee - ja też się strasznie zachwycam :tak:

Aesthete- ojj to Twojej córeczce już raczej jajka nie wyrosną skoro 3 lekarzy już potwierdziło :) A mąż pewnie nadal nie wierzy ? ;-)
 
reklama
brownagula aeshete sliczna dzidzia

pysia przykro mi, wypoczywaj teraz jak najwięcej, wiem praca jest wazna, zwłaszcza jak się swojego biznesu pilnuje, ale teraz najwazniejsze jest dziecko. Masz kogoś, kto cię zastąpi choć trochę w obowiązkach w pracy?
 
Relacja z dzisiejszej wizyty:
- wyniki krew+mocz mimo, że lekko nie w normie, wg gin są ok, więc kamień spadł mi z serca, bo bałam się, że jakieś antybiotyki dostanę
- szyjka twarda, bez rozwarcia, macica prawidłowej wielkości, żadnego złego zgięcia nie ma
- mogę ćwiczyć ćwiczenia dla kobiet w ciąży, ale z rozwagą, żeby się nie przemęczać, najlepiej chodzić na basen
- płci widać nie było ;) moje Dzieciątko bardzo wstydliwe, bo leżało ze złączonymi nóżkami, a pomiędzy nimi jeszcze pępowina
- kość udowa: 2cm, obwód w brzuszku: 9,3cm, szerokość główki: 3,5cm, długość od główki do dupki: ponad 10cm, pięknie kręgosłup było widać, odwrócił się pleckami do góry, żołądek wypełniony wodami płodowymi, serduszko pięknie pyka
- następna wizyta 16 grudnia, żadnych badań przed nią nie trzeba, połówkowe będą dopiero w styczniu...
- zapytałam jeszcze jakie objawy mogą mnie zaniepokoić na tyle, żeby na IP jechać, powiedział, że plamienie, krwawienie lub ból brzucha, który po paracetamolu nie przechodzi... moje bóle krzyża i brzucha powiedział, że normalne
- aha... przez ostatnie 4 tygodnie przytyłam 1,3kg, w sumie już 3,5kg... wg niego ok. powiedział, że dobrze by było 14kg nie przekroczyć...
- zdjęcie mam, ale strasznie niewyraźne, więc nie wrzucam...

Idę Was podczytać... :)
 
reklama
dziewczyny sliczne macie dzieciaczki
tez wybierałam się do Dabrowy ale niestety maz przyjechal dopiero w południe i nie miał mnie kto zawieść a tam jeszcze nie bylam sama samochodem
 
Do góry