reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
jakie piękne zdjęcia maluszków :)))) gratuluję wszystkim!!!!!!

ja dziś mam wizytę na 19 :) też usg będę miałam... mam nadzieje że też już w 10 tygodniu ładnie będzie widać dzidziusia :)) jak myślicie?
 
reklama
zdjęcie.jpgzdjęcie (1).jpg

a oto i nasz człowiek :) jak już mówiłam, krwiaka nie ma, więc jestem przeszczęśliwa :)
5,77 cm wg Usg jest trzy dni starszy niż wg OM czyli termin może sie przesunąć. A i łożysko chyba będzie na przedniej ścianie, troche mniej go bede czuć.
Straciatella, Twój nub pokrywa sie z diagnozą lekarza o prawdopodobnym chłopcu ?:D

a no i gościunio przespał pół wizyty właśnie w takiej pozycji, dopiero później po kilku dziubnięciach usg raczył wstać i wymachiwać nogami :)
 

Załączniki

  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 78
  • zdjęcie (1).jpg
    zdjęcie (1).jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Do góry