reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Widze ze wszystkie udane - piekne dzidziusie :) zdjecia macie super - ja tym razem mam jakies beznadziejne :)


No ale u mnie wizyta tez udana :) wszystkie pomiary, przeplywy jak najbardziej ok, przeziernosci karkowa 1.3mm wiec w normie :)

wg usg dzidziol wiekszy niz wg OM i termin sie przesunal na 1.05 - ale to wiadomo ruchome bedzie :)

Pani doktor powiedziala ze na tym etapie nie lubi mowic o plci ale wydaje jej sie ze dziewczynka (oby!!!) ale na 100% potwierdzi za miesiac 19.11 :)

ale moze Straciatella cos wypatrzy :happy:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 81
pat, Ptysia, piękne zdjęcia :) gratuluję ;* ja to chciałam dojrzeć u was płeć, ale jednak takim ekspertem jak Straciatella nie jestem :p
wy też już odliczacie czas do kolejnej wizyty? :D bo ja jak wychodzę z wizyty to już chcę iść na kolejną zobaczyć dzidziola :laugh2:
 
Kolejna mam 20.11 i już szukam zajęcia, żeby nie odliczAc tak tego miesiąca ;) wczoraj nawet nie poczułam czasu, a leżałam pod usg chyba z 30 min :o
 
Gratulacje udanych wizyt kązdy dzidziuś jest słodki;-)

Straciatella to co musi być widać dokładnie, żeby poznać co tam się może kryć bo już na kolejnym zdjęciu nie widać nic:-(
 
reklama
Pat&mom, Ptysia cudne Dzieciaczki!! :)
Straciatella a Ty co tam u mnie prorokujesz?? :-D
mi gin powiedziała, że nie będzie już konkretnie zmieniać terminu porodu,bo to się może zmieniać na każdej wizycie i jest niemiarodajne.. po prostu trzeba być przygotowanym na koniec kwietnia/początek maja :-)
 
Do góry